Monkey Cable marką miesiąca w sklep.RMS.pl
 

Sklep.RMS.pl, oficjalny diler Monkey Cable, ogłasza listopad miesiącem kabli marki Monkey Cable. W ramach promocji wszystkie przewody i kable producenta objęte są darmową dostawą. Bez wyjątków!

Wszyscy, którzy dbają nie tylko o aspekty brzmieniowe, ale także wizualne swoich systemów audio-video, albo dobrze znają już produkty Monkey Cable, albo powinni natychmiast sprawdzić ofertę producenta. Wśród produktów brytyjskiej marki znajdują się wysokiej klasy kable analogowe oraz cyfrowe, które charakteryzują się wyjątkowym dopasowaniem do specyficznych wymagań wielu urządzeń. Znakiem rozpoznawczym kabli Monkey Cable jest wyróżnienie ich na trzy serie: Concept, Clarity oraz Connoisseur (Koneser). Dla każdego coś dobrego.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w promocji i wzbogacenie swojego zestawu audio – video o wysokiej jakości kable analogowe a także cyfrowe, które sprostają wszelkim najnowszym technologiom dzięki zgodności z najwyższymi obecnymi standardami, w tym HDMI 2.0b.

Promocja obowiązuje do końca listopada wyłącznie na produkty Monkey Cable. Darmowa wysyłka tylko na terenie Polski. Promocja będzie realizowana za pomocą kuriera Poczty Polskiej z terminem realizacji do 72h. Promocja obejmuje wyłącznie zamówienia przedpłacone przelewem.

Nie wiesz co wybrać? Sprawdź nasze rekomendacje:

Monkey Cable Concept (MCT) Kabel HDMI Premium 2.0b

Monkey Cable z darmową dostawą w sklep.RMS.pl

Opinie klientów:

„Naprawdę świetny produkt, polecam”

„Bardzo dobry przewód, Bardzo solidnie wykonany myśle że w tej klasie cenowej – najlepszy”

„Kable wysokiej jakości dla bluray i bluray 3D oraz N-Telewizji.Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu.”


Seria Concept została pomyślana jako produkt najlepszy w swojej klasie cenowej, dedykowany do największych przekątnych telewizorów i ekranów projekcyjnych. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoja inwestycja w kino domowe najwyższej klasy nie poszła na marne, to kabel z serii Concept jest najlepszym w swojej cenie wyborem. Dzięki niemu masz gwarancję, że zobaczysz każdy wyświetlany szczegół we właściwym, oryginalnie nagranym balansie kolorów. Każdy system audiowizualny jest tak dobry, jak jego najsłabszy element. Z kablami Monkey Cable możesz być pewny, że Twoje kino domowe osiąga maksimum możliwości.

Monkey Cable Clarity (MCYCOA) Interkonekt RCA – RCA

Monkey Cable z darmową dostawą w sklep.RMS.pl

Opinie klientów:

„Znakomity kabel, duża dynamika i mocny bas, a do tego fajna trójwymiarowa scena w KD – POLECAM bo naprawdę warto!”

Kabel koaksjalny z serii Clarity to jeden z najstaranniej wykonanych przewodów w swojej klasie cenowej. Jego specjalna konstrukcja zapobiega powstawaniu zakłóceń elektromagnetycznych RFI oraz EMI, przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów zarówno samego przewodu, jak i wtyku. Elastyczne końcówki świetnie dopasowują się do każdego gniazda, zapewniając 100% pewność styku, a zatem 100% gwarancję odpowiedniego przewodnictwa sygnału.

 

Monkey Cable Concept Silverback (MCTSB1) Przewód głośnikowy posrebrzany 2x2,1mm2

Monkey Cable Concept Silverback darmowa dostawa w sklep.RMS.pl
Opinie klientów:

„Przerobiłem już mnóstwo kabli głośnikowych różnych marek (...) i ten kabel uświadomił mi że nie wszystko co drogie musi być najlepsze. Doskonale uwypukla całą górę pasma, wokale nabrały naturalnego brzmienia. Doskonały do bi- wire na górę . Szczerze polecam.”

„Kabel bardzo oczyścił cały przekaz, wyostrzył wysokie tony oraz podrasował bas jestem bardzo zadowolony z zakupu sądzę że za taką kwotę lepszego się nie znajdzie ja już dalej nie szukam, wystarczy mi właśnie Monkey”

„Jakość dźwięku po zastosowaniu przewodów Monkey Cable zmieniła się diametralnie.
Gorąco polecam!”

Concept Silverback to jeden z najbardziej chwalonych produktów Monkey Cable. Nic dziwnego: jest niezwykle starannie wykonany, z wykorzystaniem ultraprecyzyjnego przewodnika zbudowanego z trzech warstw zaplatanych włókien. Idealny do połączenia kolumn głośnikowych ze wzmacniaczem lub amplitunerem. Kabel sprzedawany na metry – idealny dla tych, którzy potrzebują niestandardowych długości przewodu.

 

Szczegółowe warunki promocji:

  1. Promocja obowiązuje od 2.11.2018 do 30.11.2018.
  2. Promocja obejmuje wszystkie kable i przewody Monkey Cable.
  3. Promocja obowiązuje wyłącznie na terenie Polski, tym samym z promocji wykluczone są wysyłki zagraniczne.
  4. Promocja będzie realizowana za pomocą kuriera Poczty Polskiej z terminem realizacji do 72h.
  5. Promocja obejmuje wyłącznie zamówienia przedpłacone przelewem.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony