KEF LSX
 

Kolumny LS50 od KEF to zdecydowanie model, który rozpozna większość przedstawicieli audiofilskiej braci. Przy modelu LSX również nie będzie problemu: są to bowiem swego rodzaju miniatury kultowych „pięćdziesiątek”, które mają być odpowiedzią na rozwijający się popyt na bezprzewodowe komponenty audio.

KEF LSX

KEF wymienia szerokie zastosowania LSX: od streamingu muzyki podczas grania w gry, oglądania telewizji, aż do zastosowań multiroom i oczywiście – odsłuchu stereo. Krótko mówią, KEF chciał stworzyć produkt, który spotka się ze wszystkimi wyzwaniami, jakie mogą być stawiane sprzętu audio w każdym domu. I to w niezwykle wygodny sposób.

KEF LSX

Wygodny, bo LSX wyposażone są zarówno w Bluetooth, Wi-Fi, jak i Air Play 2, dzięki czemu połączymy je właściwie z każdym urządzeniem. Najbardziej wymagający zainteresują się również złączem optycznym, AUX, RJ-45 oraz wyjściem subwooferowym, znajdującym się na tylnym panelu jednej z kolumn.

KEF LSX

LSX posiadają wbudowaną obsługę Spotify Connect oraz Tidal. Oprócz tego, sprawdzą się podczas strumieniowania plików z serwerów NAS czy komputerów za pośrednictwem sieci DLNA, obsługując rozdzielczość do 24/48kHz (lub 24bit/96kHz przy wykorzystaniu połączenia przewodowego).

KEF LSX

Co ciekawe, kolumny nie muszą ze sobą połączone za pomocą kabla. Inżyneirowie KEF poradzili sobie bowiem przy wykorzystaniu całkowicie bezprzewodowych technologii – również do komunikacji komponentów stereo.

KEF LSX

Tak jak „starsi bracia”, również LSX posiadają przetwornik Uni-Q, który KEF wykorzystuje w swoich konstrukcjach niezwykle często. Jego idea opiera się na umieszczeniu przetwornika wysokotonowego w samym środku stożka średnio-niskotonowego. Ma to swoje odzwierciedlenie w scenie i stereofonii. Kolumny posiadają również zaimplementowany silnik Musical Integrity Engine , odpowiadający za przetwarzanie dźwięku, a przede wszystkim jego najniższych częstotliwości.

LSX względem LS50 to także (lekko) odmieniony design. Kolumny występują w 5 wersjach kolorystycznych z membranami barwionymi na pasujące do obudów odcienie.

Proste i intuicyjne sterowanie odbywa się za pomocą aplikacji KEF Control dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS.

KEF LSXDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony