Cabasse The Pearl
 

Cabasse przedstawia drugi (po Swell) produkt wireless w swojej ofercie. Mowa o The Pearl, iście hi-enodwym głośniku, który jasno nawiązuje do kolumn La Shpere – również rozmiarowo.

The Pearl to drugi głośnik Bluetooth, ale pierwszy głośnik triaxialny, wykorzystujący 25cm przetwornik niskotonowy ułożony w jednej osi z głośnikiem wysoko oraz średniotonowym.

Cabasse The Pearl

Bryła kolumn The Pearl posiada wysokość 32cm i wykończona jest 6 warstwami lakieru w dwóch wersjach: metalicznej czerni z chromowanymi okręgami oraz perłowej bieli ze srebrnymi pierścieniami. Całość wykończona jest karbonowymi membranami i aluminiowym rozpraszaczem, wzmacniane magnetyczną, metalową maskownicą z logo producenta w centralnej części.

Pasmo przenoszenia nowej kolumny Cabasse mieści się w przedziale od 14 do 27.000Hz. Przetwornik niskotonowy o średnicy 25cm ma – według producenta – skok membrany powyżej 30mm, zapewniając wyjątkowo niskie i bogate brzmienie basu.

Cabasse chwali się również nieprzeciętnym poziomem głośności The Pearl, porównując możliwości kolumny do natężenia dźwięku generowanego przez samochody Formuły 1. Warto wspomnieć, że kolumny wyposażone są w automatyczny system kalibrujący CRCS, wykorzystujący zintegrowany mikrofon i specjalną, opatentowaną przez Cabasse technologię.

Cabasse The Pearl

W kwestii łączności bezprzewodowej, The Pearl oferuje zarówno Wi-Fi, jak i Bluetooth. Dodatkowo przy pomocy Cabasse StreamCONTROL łączy się w innymi urządzeniami w instalacji multi-room, wspierając przy tym pełną gamę plików: od MP3, AAC, przez WMA, aż do AIFF, FLAC i ALAC. Producent nie zapomniał również o wspariu Spotify, Tidala czy Deezera. Użytkownicy będą mogli skorzystać również z dobrodziejstw asystenta głosowego Google Assistant, a w przyszłości – Amazon Alexa.

Cabasse The PearlDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony