ifi Audio xCAN

xCAN to urządzenie, na które czekało wielu amatorów wysokiej jakości dźwięku, którzy cenią sobie mobilność w połączeniu z bezkompromisowym brzmieniem. Przedstawiamy najnowszy w ofercie iFi Audio wzmacniacz słuchawkowy Bluetooth.

Omawiana nowość nie wyeliminuje wszystkich kabli, ale pozwoli pozbyć się przynajmniej jednego z nich, a mowa o tym, łączącym źródło ze wzmacniaczem. Po bezprzewodowym połączeniu ze źródłem dźwięku (np. smartfonem lub odtwarzaczem przenośnym wyposażonym w Bluetooth), wzmacnia sygnał, a następnie, za pomocą kabla, przekazuje do słuchawek. Ma to być lepszą alternatywą dla samodzielnych odtwarzaczy oraz konwersji dźwięku w przeciętnym telefonie komórkowym.

iFi Audio xCAN

Wzmacniacze słuchawkowe sklep.rms.pl

xCAN ma obsługiwać kodeki AAC oraz aptX zapewniając idealną synchronizację dźwięku i optymalną współpracę z urządzeniami z systemem Android oraz iOS. Można się do niego podłączyć za pomocą wyjść niezbalansowanych oraz symetrycznych, a także analogowych.

iFi Audio xCAN

Urządzenie wyposażone jest w kabel USB typu C służące podłączeniu do zasilania (czas działania na baterii do 8 godzin – xCAN nie pobiera energii ze smartfona), a także dwie przejściówki i woreczek ochronny.

iFi Audio xCAN

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Wzmacniacz słuchawkowy