Interaktywny serial Black Mirror nie działa na Chromecast i Apple TV
 

Jakiś czas temu pisaliśmy już o planach Netflixa na stworzenie pierwszego interaktywnego filmu i w końcu jest. Swoją premierę miał przed kilkoma dniami nowy odcinek Black Mirror: Bandernsatch. Jednak nie wszyscy mogą cieszy się „władzą” nad tokiem akcji i losem bohaterów.

Netflix tworzył już interaktywne treści dla najmłodszych, Black Mirror jest jednak pierwszym materiałem przeznaczonym dla starszej publiczności. Niestety, doświadczenie nie pozwoliło twórcom obejść podstawowych problemów związanych z produkcją tego typu filmu. Okazuje się, że szeroko promowana nowość nie współpracuje z niezwykle popularnymi urządzeniami, takimi jak Chromecast, Apple TV, aplikacja na system Windows, FireTV oraz część telewizorów Smart TV.

Interaktywny serial Black Mirror nie działa na Chromecast i Apple TV

Netflix nie wyraził swojego stanowiska w tej sprawie. Nie wiemy zatem, czy awaria związana jest z problemami technicznymi, a właściwie złożonością oprogramowania własnego platform docelowych, czy problem stanowi sam netflixowy Twine: system, który stworzono by agregować złożoną fabułę Black Mirror: Bandersnatch.

Kino domowe do Netflixa w sklep.RMS.pl

Nowościa od Netflixa póki co mogą cieszyć się użytkownicy telefonów z systemem Android oraz iOS, konsol, komputerów oraz wybranych telewizorów Smart TV.

Interaktywny serial Black Mirror nie działa na Chromecast i Apple TV

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony