CES 2019: Klipsch Bar 40G, 48W, 54A, T5
 

Targi CES (Consumer Electronics Show) zdążyły się już na dobre rozkręcić, zatem śpieszymy donosić o nowościach produktowych najpopularniejszych wystawców. Na pierwszy ogień wywołujemy Klipscha, który kusi nową serią soundbarów z asystentem Alexa i Google Asistant, a także zupełnie nowymi słuchawkami.

Seria subwooferów Bar ma składać się z kilku modeli: Bar 40G z wbudowanym asystentem Google, Bar 48W z dodatkowym asystentem w postaci amazonowskiej Alexy, wsparciem AirPlay 2 oraz DTS Virtual:X, a także Bar 54A z obsługą Dolby Atmos, wyposażony w skierowane do góry przetworniki.

CES 2019: Klipsch Bar 40G, 48W, 54A, T5

Oferta Klipsch powiększy się również o nowe słuchawki dokanałowe, a dokładniej cztery modele z serii T5. Wśród nich znajdziemy również model True Wireless czyli całkowicie bezprzewodowy, pozbawiony przewodu łączącego obie pchełki. Według wstępnych specyfikacji, ma on oferować do ośmiu godzin odsłuchu na jednym ładowaniu. Czas pracy można wydłużyć umieszczając dokanałówki w dedykowanym, schludnym etui z funkcją ładowania, które na pierwszy rzut oka przypomina zapalniczkę.

Model True Wireless to oczywiście nie jedyna słuchawkowa nowość. Kolejnych interesujących dokanałówek mogą spodziewać się fani sportu, a także ci, którzy poszukują bardziej konwencjonalnych rozwiązań niż modele całkowicie bezprzewodowe.

Słuchawki dokanałowe sklep.rms.pl

W ofercie Klipscha możemy spodziewać się również nowych głośników bezprzewodowych z serii Heritage: The Three w nowych wykończeniach kolorystycznych oraz jego mniejszych, przenośnych wersji.

Wszystkie nowości prezentowane przez Klipsch na tegorocznych targach CES będą wchodzić do światowej sprzedaży jeszcze w tym roku, a pierwsze premiery na sklepowych półkach przewidywane są już na wiosnę.
CES 2019: Klipsch Bar 40G, 48W, 54A, T5

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony