JBL na targach CES
 

Na tegorocznych targach CES (Consumer Electronics Show) JBL nowe słuchawki w pełnym przekroju konstrukcyjnym: zwiedzający mogą premierowo testować modele nauszne, wokółuszne, dokanałowe, a także coraz popularniejsze pchełki True Wireless.

Nowa seria Live słuchawek nausznych ma wystartować z pięcioma modelami Bluetooth, a wśród nich 650BTNC z aktywną redukcją szumów (Active Noise Cancelling – ANC), panelem dotykowym, baterią umożliwiającą do 20 godzin odsłuchu i aż dwóch asystentów głosowych: Amazon Alexa i Google Assistant. A to wszystko wykończone elementami z aluminium.

JBL na targach CES

Kolejnym, niższym modelem serii ma być JBL Live 500BT, które od 650BTNC mają różnić się brakiem aktywnej redukcji szumów. Czas pracy baterii? Do 30 godzin.

JBL 400BT to jedyny nauszny model z serii Live (pozostałe to konstrukcje wokółuszne, w całości oplatające muszlą małżowiny. Ich użytkownicy również będą mogli cieszyć się pomocą asystenta Alexa i Google Assistant, a także 24 godzinami bezprzewodowego odtwarzania muzyki.

JBL na CES 2019

Ostatnie w zestawieniu to modele Live 200BT i Live 100. Pierwsze z nich to klasyczne słuchawki dokanałowe Bluetooth, których projekt opiera się o konstrukcję neckband – opaskę spoczywającą na ramionach. Drugie (Live 100) to podstawowe, dokanałowe słuchawki łączące się ze źródłem przez przewód.

Słuchawki w sklep.RMS.pl

JBL nie spoczywa jednak na „klasycznych” konstrukcjach, dlatego przedstawia nie jeden, nie dwa, a cztery nowe modele słuchawek True Wireless. Mowa o JBL Tune 120TWS, JBL Reflect Flow (z certyfikatem wodoodporności IPX 7), Reflect Flow (wykorzystujące nową technologię JBL TalkThru) oraz JBL Endurance Peks, rozszerzające znaną już linię, w której do tej pory znaliśmy modele Run, Sprint, Jump i Dive. Ostatni model to efekt ponownej współpracy z Under Armour – UA True Wireless Flashes.

Jak to zwykle w przypadku JBL, klienci mogą przebierać w opcjach kolorystycznych. Dokładne daty polskiej premiery nie są jeszcze znane.

JBL na CES 2019

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony