Pioneer S9 Wireless NC
 

Pioneer S9 Wireless NC w końcu mają pojawić się w Polsce. Amerykanie już mogli testować słuchawki z asystentem Google, my będziemy mieli okazję już w najbliższych dniach. Nowe nausznice obsługują Bluetooth z aptX, redukcję szumów i polecenia głosowe, a to wszystko przy zachowaniu eleganckiego designu.

Słuchawki wyposażone są w 40mm przetworniki, których pasmo przenoszenia mieści się w granicach od 5 do do 40.000Hz przy klasycznym połączeniu kablowym lub do 22.000Hz przy połączeniu Bluetooth. Producent wykorzystał moduł w wersji 4.2, który dodatkowo wspomagany jest przez Qualcomm aptX HD z możliwością odtwarzania plików o rozdzielczości do 24bit/48kHz. S9 można sparować nawet z ośmioma urządzeniami i obsługiwać równocześnie dwa urządzenia.

Pioneer S9 Wireless NC

Co więcej, parowanie z kolejnym urządzeniem jest dodatkowo ułatwione przez zastosowanie NFC – wówczas zbliżenie słuchawek do telefonu czy odtwarzacza, który również posiada wbudowany moduł, pozwala na szybkie rozpoznanie urządzenia, połączenie i pracę.

S9 Wireless NC, jak sam symbol wskazuje, wyposażone są w technologie aktywnego tłumienia szumów. Dla tych, którzy chcą jednak pozostać w kontakcie z otoczeniem, Pioneer proponuje Ambient Awarness Mode, gdzie do uszu użytkownika przepuszczane są jedynie wybrane dźwięki otoczenia, pozwalające na zachowanie bezpieczeństwa czy komfortu.

Pioneer S9 Wireless NC

Nowe słuchawki S9 Wireless NC pełnią funkcję osobistego asystenta pod postacią narzędzia udostępnianego przez Google: Google Assistant. Możemy więc za pomocą komend głosowych zapytać o wskazówki dojazdu z Google Maps, zarządzać odtwarzaniem muzyki, aktualizować i sprawdzać kalendarz czy odczytywać powiadomienia – i to bez wyjmowania telefonu z kieszeni.

Słuchawki w sklep.RMS.pl

S9 Wireless NC mogą być obsługiwane i konfigurowane przy pomocy nowej aplikacji Pioneera: Pioneer Headphone App. Umożliwia ona dostęp do wszystkich funkcji equalizacji czy przełączanie trybów tłumienia dźwięków.

Bateria słuchawek wystarcza na 24 godziny odsłuchu z włączoną aktywną redukcją szumów (ANC) lub do 27 godzin bez dodatkowego tłumienia. Czas pełnego naładowania baterii waha się w granicach czterech godzin.

Pioneer S9 Wireless NC

Nowe słuchawki Pioneera to nie tylko wygoda użytkowania zapewniona przez szereg funkcjonalności, ale też komfort, który producent uzyskuje przez zastosowanie wygodnych, miękkich pałąków z możliwością regulacji, grubych poduszek nausznych, które w całości otulają ucho, czy ergonomicznych nausznic. Aby dopasować się do każdej stylizacji, słuchawki występują w dwóch eleganckich wykończeniach: czerni i brązie z elementem beżu, oznaczany przez producenta jako złoto.

Pioneer S9 Wireless NC

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - SłuchawkiDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony