Monitor Audio MASS Surround Sound
 

Monitor Audio odświeża MASS, czyli zestaw 5.1 surround do kina domowego. Druga generacja ma być przyjazna wszystkim, którzy chcą osiągnąć kinowe efekty dźwiękowe za rozsądną cenę, w postaci 5 niewielkich głośników i jednego – większego – subwoofera. Taki zestaw może sprawdzić się również o u osób z ograniczoną przestrzenią w pomieszczeniu.

Satelity z serii MASS to kolumny dwudrożne z 9cm przetwornikami średnioniskotonowymi wykorzystującymi stożek wykonany w technologii Metal Matrix Polymer, a także 19mm kopułkami wysokotonowymi.

Monitor Audio MASS Surround Sound

Obudowy wykonane są zbudowane z włókna szklanego przełożonego płytą MDF. Ta kanapkowa konstrukcja jest dodatkowo wzmacniana elementami z ABS, które dodatkowo zwiększają sztywność i zmniejszają dodatkowe wibracje pojawiające się w efekcie pracy głośników. Całość obszyta jest materiałem wykonanym specjalnie dla Monitor Audio, który ma nie tylko wyglądać dobrze, ale i dobrze wpływać na dźwięk – a znaczy to tyle, że tkanina jest akustycznie transparentna.

Subwoofer posiada przetwornik o 20cm membranie (również wykorzystującej stożek Metal Matrix Polymer). Głośnik napędzany jest 120W wzmacniaczem w klasie D.

Monitor Audio MASS Surround Sound

Subwoofer z drugiej generacji serii MASS wykorzystuje procesor DSP (Digital Signal Processing) i inne zaawansowane algorytmy, które mają zapewniać kontrolę basu przy pomocy trzech ustawień: muzyka, film i trybem Impact.

Podobnie jak satelity, również subwoofer wykończony jest materiałem owiniętym wokół płyty MDF.

Elektronika do kina domowego w sklep.RMS.pl

Cała seria MASS dostępna jest w kolorze Mist (jasny szary) oraz Midnight (ciemny szary). Do satelit można dodatkowo dokupić uchwyty ścienne oraz podstawki do ustawienia kolumn na podłodze. Producent zapowiada wprowadzenie do sprzedaży serii MASS Surround System na marzec 2019.

Sprawdź wszystkie produkty Monitor Audio z serii MASS w sklep.RMS.pl >>

Monitor Audio MASS Surround SoundDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony