DALI zawiązuje strategiczny sojusz z NADem i Bluesoundem
 

Jak donoszą niemieckie media duński producent kolumn DALI oraz kanadyjskie przedsiębiorstwo Lenbrook są coraz bliżej siebie.

Zbliżenie między europejskim producentem kolumn a kanadyjską grupą, w skład której wchodzą między innymi Bluesound, NAD i PSB stał się faktem. Od 1 kwietnia dotychczasową dystrybucję marek NAD i Bluesound w Niemczech poprowadzi lokalny oddział Dali. Tym samym z gry wypada dotychczasowy wieloletni przedstawiciel powyższych marek, czyli niemiecki oddział Dynaudio.

Jak twierdzą niemieckie media branżowe umowa dystrybucyjna to dopiero pierwszy krok na drodze do czegoś więcej. Podobno przedstawiciele obu firm „zdecydowali się na wspólne przedsięwzięcie”, które jak do tej pory nie zostało ujawnione.

Kolumny stereo i do kina domowego w sklep.RMS.pl

Faktem jest, że obie firmy zawiązały już sojusz technologiczny. Bezprzewodowy system głośników Callisto został wyposażony w opcjonalną integrację z systemem BluOS. Z kolei niemieckie media dopowiadają, że „duńskie kolumny i kanadyjska elektronika znakomicie się uzupełniają”.

Łączenie sił technologicznych jak i sprzedażowych wskazuje na głębszy i długoterminowy sojusz, który może poskutkować w przyszłości stworzeniem jednej wspólnej grupy.

Bluesound i PSB

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Kolumny głośnikowe

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony