Quobuz w USA – kiedy w Polsce?
 

Serwis streamingowy Qobuz wywodzący się pierwotnie z Francji, rozpoczyna swoją działalność w Stanach Zjednoczonych. Spółka rozpoczęła swoją działalność w Europie ponad dekadę temu. Otwarcie się na USA to duży krok w jej rozwoju. A kiedy Polacy będą mogli skorzystać z jej usług?

Qobuz to usługa hybrydowa, którą spośród serwisów streamingowych jak Spotify czy Tidal (z którymi dzieli funkcjonalność strumieniowania muzyki online) wyróżnia możliwość kupowania i pobierania ścieżek.

Usługa oferuje aż 4 różne, płatne abonamenty:

  • Studio z opcją streamingu wysokiej jakości (24bit/192kHz)
  • Premium oferujący transfer plików MP3 o prędkości 320kb/s
  • Hi-Fi z 16-bitowymi plikami w jakości CD
  • Sublime+ z opcją streamingu taką samą, jak pakiet Studio, z dodatkowymi zniżkami (od 40 do 60%) na zakup plików Hi-Res ze sklepu Qobuz

Elektronika do stereo w sklep.RMS.pl

Dziś oprócz Stanów Zjednoczonych, Qobuz dostępny jest w Austrii, Belgii, Szwajcarii, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandi, Luksemburgu oraz Holandii. Kiedy będziemy mogli wypróbować usługę w Polsce?

Plotki o wejściu oferty Qobuz do Polski regularnie krążą w internecie, wywołując emocje wśród fanów streamingu. Niestety, oficjalne plany nie są znane – pozostaje czekać, korzystając z usług, do których mamy nieograniczony dostęp, jak Spotify, Tidal czy Deezer.

Qobuz w USA - kiedy w Polsce?

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony