Acoustic Energy AE500 i AE509
 

Acoustic Energy prezentuje nowe, flagowe modele podczas Brytyjskich targów audio w Bristolu. W tym roku producent stawia na podstawkowe AE500 i podłogowe AE509, które mają stanowić serię jeszcze wyższą, niż zaprezentowane rok wcześniej kolumny z serii 300.

Zarówno model AE500 jak i AE509 wyposażone zostały w nowozaprojektowane tweetery o średnicy 2.5cm, których membrany wykonano z włókna węglowego mające zapewnić szybką odpowiedź impulsową i wysoką klarowność dźwięku. Dopasowane do nich przetworniki średnioniskotonowe wykorzystują aluminium pokryte warstwą ceramiki. Ich średnica mierzona jest na 12.5cm i wykorzystuje cewki o rozmiarach zwiększonych do 35mm.

Acoustic Energy AE500, AE509

W obu modelach przetworniki umieszczone zostały w kompozytowych obudowach, których materiał powstał dzięki ulepszeniom tworzyw wykorzystywanych do budowy serii Reference Series od Acoustic Energy.

AE509 czyli model podłogowy, wspierany jest przez aluminiowe stopy malowane na kolor srebra. Mają one zapewnić odpowiednią stabilność i tłumienie drgań.

Nowe kolumny dostępne będą w kilku wariantach kolorystycznych: czarnej, białej oraz brązowej.

Cena i specyfikacja kolumn Acoustic Energy AE509 w sklep.RMS.pl ->>

Cena i specyfikacja kolumn Acoustic Energy AE500 w sklep.RMS.pl ->>

Acoustic Energy AE500 i AE509

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Kolumny głośnikoweDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony