Pro-Ject MaiA S2
 

Pro-Ject wprowadza kolejną „Maję”, czyli MaiA S2 – wzmacniacz zintegrowany stereo z szerokimi możliwościami podłączenia do toru audio.

Poprzednie urządzenie podpisywane jako MaiA to kompaktowy wzmacniacz zintegrowany z szeroką gamą wejść analogowych i cyfrowych, które umożliwiały pełną elastyczność podłączenia. Wersja S2 nie tylko odświeża design urządzenia, wprowadzając w pełni aluminiową obudowę i wygodniejszy, bardziej intuicyjny panel przedni.

Pro-Ject MaiA S2

Do MaiA S2 jednocześnie podłączyć można przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący wkładki MM i MC, 3 urządzenia poprzez dwa wejścia analogowe 2xRCA oraz jedno 3.5mm jack, koaksjalne złącze optyczne (obsługujące pliki do 24bit/192kHz), dwa złącza TOSlink (obsługujące pliki do 24bit/96kHz), asynchroniczne USB dla odtwarzania muzyki o rozdzielczości 24bit/192hHz z komputera, oraz bezprzewodowo, za pośrednictwem Bluetooth 4.0 z aptX. Antena Bluetooth dołączona jest do podstawowego wyposażenia Mai.

Elektronika do stereo w sklep.RMS.pl

Dodatkowo, do dyspozycji użytkownika pozostawione zostało wyjście słuchawkowe 6.3mm jack umieszczone na froncie urządzenia oraz wyjście subwooferowe lub na drugą strefę.

DAC zaimplementowany na pokładzie MaiA S2 to Dirrus Logic CS4344 . W kwestiach technicznych, specyfikacja podpowiada, że mamy tu do czynienia ze stosunkiem sygnału do szumu na poziomie powyżej 90dB, mocą 25W na kanał przy obciążeniu 8 Ohm oraz 38W na kanał przy 4 Ohm oraz pasmem przenoszenia w granicach od 20 do 20.000Hz.

Pro-Ject MaiA S2

Urządzenie mierzy 20.6cm szerokości, 3.8cm wysokości o 16.5cm głębokości (17.6cm po doliczeniu gniazd na tylnym panelu obudowy). Całość waży niecały kilogram: 925g bez dołączonego zasilacza.

MaiA S2 dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz srebrnej, w pełni aluminiowej obudowie mającej zmniejszać zniekształcenia związane z polem elektromagnetycznym.

Pro-Ject MaiA S2Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony