Pro-Ject CD Box S2
cena od 1890.00 zł.
PORÓWNAJ PRODUKTY WYBIERZ MĄDRZE >
 

Pomimo ciągłego wzrostu popularności streamingu i muzyki wprost z sieci, Pro-Ject wciąż pamięta o fanach srebrnych płyt i oferuje kolejną wersję CD Boxa, przeznaczoną dla tych, którzy nie chcą inwestować ogromnych pieniędzy w audiofilską jakość, ale poszukują uniwersalnego, wygodnego sprzętu o przyzwoitej jakości nie tylko brzmienia, ale i wykonania.

CD Box S2 to prosty odtwarzacz płyt CD zamknięty we w pełni aluminiowej, minimalistycznej obudowie. Inżynierowie Pro-Jecta postarali się, by ulepszyć technicznie poprzednią wersję (CD Box S), uzupełniając ja o odtwarzanie z dokładnością co do jednego bita. Wykorzystali również zaawansowany chip z przetwornikiem DAC 32bit/384kHz zapewniającym precyzyjną konwersję sygnału z cyfrowego na analogowy.

Znaczącym ulepszeniem względem poprzedniej wersji CD Boxa jest wprowadzenie przełącznika między filtrami IIR oraz FIR.

Pro-Ject CD Box S2

Na tylnym panelu urządzenia niezbędne minimum: wyjście optyczne TOSlink S/PDIF oraz analogowe 2xRCA.

Sterowanie odbywa się za pomocą przycisków na przedniej części obudowy lub dołączonego do zestawu pilota umożliwiającego zamianę poziomu głośności. Pasmo przenoszenia CD Box S2 mieści się w granicach od 20 do 20.000Hz, stosunek sygnału do szumu mierzony jest na 110dB, natomiast poziom zniekształceń harmonicznych (THD) na 0.005%.

Urządzenie dostępne jest w dwóch wykończeniach: czarnym oraz srebrnym.

Pro-Ject CD Box S2

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Odtwarzacz CDDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony