Onkyo TX-NR696
 

Nowy amplituner Onkyo tym razem oznaczony numerem TX-NR696 będzie dostępny już wkrótce. Dla tych, którzy już nie mogą doczekać się nowości z działu kina domowego, przybliżamy jego sylwetkę już dziś.

TX-NR696 obiecuje 175W mocy na każdy z siedmiu obsługiwanych kanałów. Urządzenie może być skonfigurowane do odtwarzania w systemach 7.2, 5.1, oraz 5.2.2 z wykorzystaniem Dolby Atmos.

Aby zapewnić jak najwyższe wrażenia kinowe, Onkyo zadbało o przypieczętowanie TX-NR696 certyfikatem THX, poświadczającym o zgodności z najwyższymi standardami odtwarzania filmów.

Onkyo TX-NR696

Na tylnym panelu urządzenia znajdziemy 6 wejść oraz dwa wyjścia HDMI, złącze Ethernet, USB, wejście cyfrowe oraz koaksjalne, 4 pary wejść liniowych 2xRCA, wyjście gramofonowe 2xRCA, dwa wyjścia subwooferowe pre-out oraz wyjście liniowe 2xRCA, dzięki któremu obsłużymy również drugą strefę audio.

Z przodu urządzenie umieszczone zostało dodatkowe gniazdo HDMI, wyjscie słuchawkowe 6,3mm oraz dwa gniazda 3,5mm jack – jedno pełniące rolę wejścia audio, drugie do podłączenia mikrofonu,

TX-NR696 obsługuje oczywiście rozdzielczość obrazu 4K Ultra HD, a także HDR. W kwestii dźwięku, poradzi sobie z najpopularniejszymi formatami takimi jak FLAC, WAV, AIFF czy ALAC w rozdzielczości do 24bit/192kHz. Obsłuży również pliki DSD do 11.2Mhz (DSD256).

Onkyo TX-NR696

Amplituner ma bezproblemowo obsługiwać serwisy streamingowe takie jak Spotify, Tidal, Deezer czy Amazon Music, ma także łączność ze wszystkimi stacjami radia internetowego TuneIN. Onkyo zadbał również o kompatybilność z systemem Chromecast, a oprócz Wi-Fi oraz Bluetooth zapewnia również łączność przez AirPlay 2.

Nie jest zaskoczeniem, że urządzenie dostępne będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz srebrnej, z dołączonym do zestawu pilotem zdalnego sterowania.

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Amplituner

Onkyo TX-NR696Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony