AKG K175, L245, K275
 

AKG prezentuje kolejne już w swoim portfolio nauszne słuchawki studyjne. Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort ich użytkowania, mobilność oraz wygodę, producent postanowił wzbogacić konstrukcję o możliwość wygodnego złożenia, co ma przydać się szczególnie w transporcie i bezpiecznym przechowywaniu.

AKG K175, L245, K275

Trzy nowe modele te K175, K245 oraz K275 – wszystkie tworzone z myślą o tym, by dostarczyć zamknięte, wokółuszne konstrukcje z możliwością składania, okraszone relatywnie niską ceną, a przy tym wysoką użytecznością. Wszystkie zatem prezentują jednolity, prosty design, różnią się jedynie parametrami przetworników: podstawowy model (K175) oferuje 40mm przetworniki o skuteczności 114dB i impedancji 32 Ohm, kolejne w zestawieniu (K245 oraz K275) mają w zanadrzu przetworniki o średnicy 50mm, o skuteczności 109dB oraz impedancji 32 Ohm, różni je jedynie konstrukcja obudowy – K245 to model o otwartej konstrukcji nausznic.

Słuchawki w sklep.RMS.pl

Cena i specyfikacja AKG K175 w sklep.RMS.pl >>

Cena i specyfikacja AKG K245 w sklep.RMS.pl >>

Cena i specyfikacja AKG K275 w sklep.RMS.pl >>

Możliwość składania słuchawek AKG traktuje bardzo poważnie. W celu zapewnienia jak najdłuższej żywotności nowych modeli, a także jak najlepszych doświadczeń z ich użytkowania, wyposażył nowe słuchawki w trójosiowe zawiasy wykonane w całości z metalu.

Komfort użytkowania na wiele godzin mają zapewnić piankowe nausznice oraz samodopasowujący się miękki pałąk. Kabel wszystkich trzech modeli można dowolnie wymieniać.

AKG K175, L245, K275

Wszystkie trzy modele występują w jednolitej, czarnej wersji kolorystycznej i wyposażone są w wygodne etui do przechowywania. Dawno nie słychać było wieści od AKG - być może wprowadzenie trzech nowych modeli jednocześnie może zwiastować kolejne nowości już wkrótce.

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki

AKG K175, L245, K275Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony