REL HT/1508 Predator
 

Drapieżny bas? Taki efekt chce najwyraźniej uzyskać REL, już samą nazwą sugerując klientom działanie nowego subwoofera z serii HT, sygnowanego numerami 1508. Przedstawiamy Predatora.

Paszcza predatora to 15-calowy przetwornik wykonany w technologii CarbonGlas, natomiast serce – 800W wzmacniacz. Konstruktorzy wychodzą z założenia, że prawdziwy predator nie potrzebuje ornamentów i świecidełek, dlatego tak jak w przypadku pozostałych subwooferów serii HT, również design Predatora pozostaje surowy, by położyć maksymalny nacisk i skupienie na jego brzmieniu.

Ale nie oznacza to, że wygląd subwoofera jest niedopracowany – wręcz przeciwnie. Inżynierowie REL kładą ogromny nacisk na to, by każdy element konstrukcji (również ozdobny) pełnił znaczącą rolę dla reprodukcji dźwięku. I tak 25mm płyta umieszczona na górnej części obudowy, wykończona 5-warstwowym ręcznie przecieranym lakierem, ma skutecznie niwelować wibracje.

REL HT/1508 Predator

Predator może polować w pojedynkę, może również połączyć siły z kompanem – w tym wypadku HT-Air, czyli dedykowany, bezprzewodowy transmiter audio z opóźnieniem na imponującym poziomie 16 – 20 milisekund. Wygląda na to, że Predator posiada wszelkie parametry niezbędne do przeprowadzenia udanych łowów.

Sprawdź cenę i specyfikację HT-Air w sklep.RMS.pl >>

Tylny panel zaopatrzony jest w zbalansowane wejście i wyjście XLR, a także wejście i wyjście 2xRCA Low Level. Użytkownicy za pomocą dwóch pokręteł mają możliwość regulacji poziomu głośności oraz odcięcia zwrotnicy. REL nie zapomniał również o przełączniku fazy 0 / 180.

REL poleca Predatora nie tylko do użytku w kinie domowym, ale również jako silną podstawę basową dla graczy, a także uzupełnienie kolumn aktywnych.

Cena i specyfikacja REL HT/1508 Predator w sklep.RMS.pl >>

 

O marce REL Acoustics:

REL Acoustics to renomowana firma z Wielkiej Brytanii, zajmująca się produkcją subwooferów wysokiej jakości. Pomysłodawcą projektu jest właściciel firmy Richard E. Lord, który od 1990 roku dążył do stworzenia dogodnej kolumny oddającej niskie częstotliwości odtwarzanej muzyki. Od lat 90 firma REL Acustics zajmuje się produkcją wysokiej klasy subwooferów o innowacyjnej konstrukcji.

REL HT/1508 PredatorDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony