Pioneer i Onkyo z obsługą AirPlay 2
 

Pioneer i Onkyo dołączają do grona producentów obsługujących AirPlay 2, czyli standard łączności bezprzewodowej stworzony przez Apple i wykorzystywany przez wszystkie urządzenia z logo nadgryzionego jabłka. Najnowsza aktualizacja ma wprowadzić modyfikacje do urządzeń zarówno kina domowego, jak i stereo. Znamy już oficjalną listę modeli!

Technologia AirPlay 2 umożliwia użytkownikom przesyłanie treści bezpośrednio między urządzeniami Apple lub innymi kompatybilnymi z własnym modułem giganta z Cupertino. Druga wersja AirPlay rozszerza możliwości technologii o odtwarzanie strumieniowanej muzyki na więcej niż jednym komponencie. Krótko mówiąc, otrzymujemy od Apple opcję bezprzewodowego systemu multiroom.

Onkyo amplituner

AirPlay 2 wspierają już między innymi urządzenia Definitive Technology, Polk Audio, Marantz oraz Denon. Teraz do zacnego grona dołączają również komponenty od Pioneera i Onkyo. Poniżej przedstawiamy pełną listę modeli, które spodziewają się aktualizacji wprowadzającej obsługę AirPlay 2.

Pioneer:

Onkyo:

Aktualizację można pobrać bezpośrednio za pomocą urządzenia podłączonego do Internetu lub ze strony producenta i zainstalować ręcznie zgodnie z instrukcją.

Pioneer AirPlay 2

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony