Astell & Kern Kann Cube
 

Odtwarzacz przenośny Kannn od Astell & Kern doczekał się właśnie rodzeństwa: Kann Cube, który zapowiada się na jeszcze większego urwisa (w dobrym tego słowa znaczeniu!) niż jego starszy brat.

Kann Cube ma oferować dwa razy więcej mocy za pośrednictwem złącza zbalansowanego niż klasyczny Kann (mowa tu o różnicy 12 do 7V), ulepszono również wzmacniacz, zapewniając o zmniejszeniu poziomu zniekształceń. Dodatkowo, producent wprowadził trzy tryby, które mogą wybrać użytkownik: low, mid oraz high, dostosowane do typów słuchawek aktualnie podłączonych do odtwarzacza.

Co jeszcze znajduje się pod obudową Astell&Kern Kann Cube? Dwa ośmiokanałowe przetworniki DAC ESS Sabre ES9038PRO w konfiguracji dual-mono, a także najnowszy, czterordzeniowy procesor. Takiej specyfikacji nie powstydziłby się niejeden smartfon.

Astell & Kern Kann Cube

Skoro dysponujemy już taką mocą do odtwarzania plików, warto też wiedzieć, że wbudowana pamięć Kann Cube pozwala przetrzymywać do 128GB danych, podczas gdy klasyczny Kann oferował 64GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy za pomocą karty microSD.

Bateria urządzenia również została powiększona – w tym wypadku o 1200mAh, zatem z 6200 na 7400mAh, zapewniając przy tym o 9 godzinach odsłuchu na jednym naładowaniu.

Słuchawki w sklep.RMS.pl

A kiedy już naładujemy Kann Cube do pełna, możemy pokusić się o odtwarzanie plików PCM do 32bit/384kHz oraz DSD256. Nowy odtwarzacz od Astell&Kern nie boi się również plików MQA, zatem sprawdzi się również u subskrybentów Tidal Masters, który – tak jak inne aplikacje do strumieniowania muzyki, np. Spotify, Tidal czy Amazon Music – możemy pobrać bezpośrednio na Kann Cube.

Imponujące jest nie tylko wnętrze – obudowa Kann Cube wykonana jest z aluminium, którego ciągłość przerwana jest przez wyjście słuchawkowe 3.5mm jack oraz 5-pinowe gniazdo mini XLR. Obsługa urządzenia odbywa się za pomocą dotykowego, 5-calowego ekranu.

Cena i specyfikacja Astell&Kern Kann Cube w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Odtwarzacze przenośne

Astell & Kern Kann Cube

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony