Denon amplituner AVR z serii S lifestyle
 

Denon przedstawia nowe amplitunery kina domowego serii S: AVR-S650H, AVR-S750H oraz AVR-S950H. Co w menu? Dolby Atmos Virtual Height, HEOS, sterowanie głosowe oraz HDMI 2.1 gotowe na przystosowanie do telewizji 8K.

Najniższy wśród nowych modeli Denona to amplituner 5.2-kanałowy, dwa pozostałe będą odpowiednie do konfiguracji 7.2 i są zgodne z kodekami dźwięku przestrzennego Dolby Atmos oraz DTS:X. Co więcej, AVR-S750H oraz AVR-S950H wyposażone są w obsługę Solby Atmos Height Virtualization. Są, a raczej mają być, bo funkcjonalność ta będzie dostępna dopiero po przyszłej aktualizacji systemu.

Denon amplituner AVR z serii S lifestyle

Wszystkie amplitunery poradzą sobie z obsługą bezstratnych formatów dźwięku surround jak Dolby True HD oraz DTS HA Master Audio, a także plikami do 24bit/192kHz w formacie ALAC, FLAC, WAV oraz DSD 2,8MHz i 5,6MHz dzięki obecności 32-bitowego przetwornika cyfrowo analogowego DAC AKM.

To, czym bardzo chwali się Denon promując nowe amplitunery z serii S, to zaawansowane możliwości konfiguracji, a także wyposażenie w zaawansowane narzędzia kalibracji pomieszczenia Audyssey.

Elektronika do kina domowego w sklep.RMS.pl

Nowe amplitunery od Denona są zgodne z technologią HEOS oferującą możliwości streamingu muzyki za pośrednictwem sieci Wi-Fi (poprzez Spotify, Deezer, Amazon Music, Sound Cloud, Tidal, TuneIn i inne) oraz tworzenia sieci multiroom opartej o kompatybilne komponenty.

Wnętrze Denon AVR-S950H

Tylne ściany amplitunerów różnią się między sobą przede wszystkim ilością złącz HDMI (kolejno 4 wejścia i jedno wyjście w modelu AVR-S650H, 5 wejść i jedno wyjście w modelu AVR-S750H oraz 7 wejść i 2 wyjścia w modelu AVR-S950H). Ostatni, najwyższy model jest bogatszy od pozostałych o szerszy wybór złączy wideo, oferując dwa wejścia i jedno wyjście komponentowe, a także dwa wejścia i jedno wyjście kompozytowe. Oprócz tego, wszystkie nowe amplitunery serii S oferują dwa wejścia optyczne, wejście phono, złącze Ethernet oraz po dwa wyjścia subwooferowe pre-out.

Denon AVR-S950H tylny panel

Sterowanie amplitunerem odbywa się za pomocą dołączonego do zestawu pilota, aplikacji mobilnej Denon AVR Remote na urządzenia z systemem Android lub iOs oraz Kindle, a także za pomocą komend głosowych, dzięki integracji z asystentami Amazon Alexa, Google Assistant oraz Apple Siri.

Cena i specyfikacja amplitunera Denon AVR-S650H w sklep.RMS.pl >>

Cena i specyfikacja amplitunera Denon AVR-S750H w sklep.RMS.pl >>

Cena i specyfikacja amplitunera Denon AVR-S950H w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Amplituner

 

Denon AVR-S750H widokDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony