Arcam SA30
 

Targi High End w Monachium okazały się świetnym czasem na nową premierę Arcama, który zaprezentował wzmacniacz zintegrowany SA30 z serii HDA. Na pokładzie AirPlay 2, Dirac Live i moc 120W na kanał przy obciążeniu 8 Ohm. Co jeszcze? Zapraszamy na rejs!

SA30 został pomyślany jako wzmacniacz klasy G z pojedynczym źródłem zasilania. Po obudową umieszczony został przetwornik cyfrowo analogowy DAC ESS Sabre ESS9038 uznawany za high end w swojej dziedzinie. Jego wykorzystanie pozwoli użytkownikom cieszyć się muzyką zarówno ze współczesnych, cyfrowych źródeł, jak i analogu – a to za sprawą wejścia na przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC.

Łączność cyfrowa realizowana jest przy pomocy wspomnianego już AirPlay 2 i Chromecast. SA30 ma odtwarza pliki MQA, a dzięki obecności złącza HDMI z ARC, sprawdzi się nie tylko w zestawach stereo, ale i w secie kina domowego. Na tylnym panelu znajdziemy też złącze Ethernet oraz dwa złącza optyczne.

Kto zdążył się już przekonać do zakupu, musi poczekać do jesieni, bo wówczas amplituner ma wejść do sprzedaży detalicznej.

Cena i specyfikacja Arcam SA30 w sklep.RMS.pl >>

Elektronika do stereo i kina domowego w sklep.RMS.pl

O marce Arcam:

Produkty Arcama są projektowane i wykonywane we własnej fabryce tuż pod Cambridge. Od 1976 roku firma dokłada starań, aby dostarczyć melomanom i miłośnikom filmu jak najlepszą jakość zarówno z urządzeń stereofonicznych jak i do kina domowego.

Bezproblemowa kontrola dostępna jest poprzez pilota Solo, a wyświetlacz pokaże Ci wszystkie informacje dostępne i iPoda (tytuł utworu i nazwę wykonawcy). Kiedy inne porty cały czas ładują podłączone do nich iPody, Arcam poszedł o krok dalej. Eksperymenty dowodzą iż dźwięk iPod brzmi lepiej jeżeli jest on zasilany własnymi bateriami.

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - wzmacniacz zintegrowany

Arcam SA30 tyłDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony