Ken Ishiwata odchodzi z Marantza
 

Ken Ishiwata to postać, którą wielu kojarzy nierozerwalnie z marką Marantz – już niedługo. Wspólne porozumienie kończy współpracę obu stron po 41 latach od rozpoczęcia przez Kena kariery koordynatora technicznego i 23 bycia ambasadorem produktów Marantz.

Ken Ishiwata ma na koncie wiele osiągnięć: stworzył nagradzane na świecie produkty, a nawet własną serię KI, w tym odtwarzacz CD CD63mkII KI, wzmacniacz PM66KI czy ubiegłoroczną serię KI Ruby. Ken to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w europejskiej branży audio i ojciec niejednego sukcesu Marantza, na którego brzmienie miał zdecydowanie kluczowy wpływ. Teraz opuszcza „przybrane dziecko”, czyżby dając przestrzeń do samodzielnego rozwinięcia skrzydeł?

Sprawdź produkty Matantz w sklep.RMS.pl >>

Marantz nie jest pierwszym producentem audio, z którym pracował Ken. Swoją karierę Ishiwata rozpoczął w Pioneerze w 1968 roku, po czym związał się z kilkoma kolejnymi markami parającymi się rozwojem produktów i ich technologii.

Według oficjalnych doniesień, Ken i Marantz rozchodzą się w pełnej zgodzie, za porozumieniem stron. Jednak komunikat samego Ishiwaty może kłaść cień na te deklaracje – w końcu sam zainteresowany mówi, że sądził, iż z Marantzem pozostanie już na zawsze.

Nie pozostaje nic innego, niż czekać na kolejne produkty Marantza i drogę, którą wyznaczy sobie producent pozbawiony nadzoru i doświadczenia Kena.
Ken Ishiwata odchodzi z Marantza

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony