Chord Electronics Huei
 

Jak obchodzić 30. urodziny? Wydając zupełnie nowy przedwzmacniacz gramofonowy – tak brzmi najwyraźniej definicja tej okrągłej rocznicy według Chord Electronics. Wobec tego, przedstawiamy Huei (nie, nie mylić z Huawei), czyli niewielkie urządzenie z całkiem sporą mocą.

Huei to preamp, na który szczególną uwagę zwrócić mogą użytkownicy gramofonów z wkładką MM lub MC. Wszelkie ustawienia dostępne są z poziomu frontowego panelu kontrolnego, którego wygląd stanowi przedłużenie designu stosowanego w takich urządzeniach jak Mojo czy Hugo, a który stał się już flagowym wzornictwem Chorda.

Chord Electronics Huei

Jak zwykle w przypadku urządzeń spod skrzydeł Chord Electronics, możemy spodziewać się zaawansowanych technologii i udoskonaleń. Tym razem w zestawie otrzymujemy niskoszumowy mikroprocesor zarządzający najważniejszymi wykonywanymi operacjami, mamy również funkcję dopasowywania impedancji, siedmiostopniowy system wzmocnienia, filtry i wiele innych.

Elektronika do gramofonów w sklep.RMS.pl

Złącza pozostawione do dyspozycji użytkowników to zarówno zbalansowane wyjście RCA, jak i niezbalansowane wyjście XLR, a także wejście RCA. Moc wyjściowa Chord Huei mierzona jest na 10V, natomiast impedancja wyjściowa: 520 Om.

Wymiary tego niewielkiego urządzenia do 16cm szerokości, 4.3cm głębokości i 7.2cm wysokości przy wadze 770g.

Cena i specyfikacja Chord Huei w sklep.RMS.pl >>

Chord Electronics HueiDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony