RHA MA650i

PORÓWNAJ PRODUKTY WYBIERZ MĄDRZE >
 

Czyżby w ofercie marki RHA rosła właśnie nowa gałąź? Marka wprowadza właśnie do oferty słuchawki dedykowane urządzeniom od Apple i nie chodzi tu tylko o funkcjonalność pilota (a dokładniej sterowanie urządzeniem), ale wtyk jack wymieniony na złącze Lightning.

RHA MA650i to słuchawki stworzone do użytku z telefonami iPhone, tabletami iPad oraz odtwarzaczami przenośnymi iPod i są rozszerzeniem klasycznej serii MA650, posiadają zatem jej wszystkie kluczowe cechy: obudowę z aluminium i trójprzyciskowy pilot umożliwiający sterowanie odtwarzaną muzyką i odbieranie połączeń bez wyciągania smartfonu z kieszeni. Co więcej, za pośrednictwem słuchawek MA650i możemy „porozmawiać” z asystentką Apple czyli Siri.

W zestawie ze słuchawkami otrzymujemy woreczek do przechowywania, wybór gumek dokanałowych o różnych rozmiarach i kształtach, w tym pianki Comply Tsx400 oraz klips do mocowania kabla do ubrań.

Słuchawki w sklep.RMS.pl

Specyfikacja techniczna słuchawek RHA MA650i mówi, że wykorzystane przetworniki są w stanie przetworzyć pasmo częstotliwości w granicach od 16 do 20.000Hz przy impedancji 16 Ohm i czułości 100dB.

Czy to dobre posunięcie, tworzyć słuchawki współgrające jedynie z produktami jednego producenta? Dla użytkowników sprzętów z nadgryzionym jabłkiem, którzy muzyki słuchają jedynie z tych mobilnych źródeł, a przy tym stronią od rozwiązań bezprzewodowych – czemu nie?

Cena i specyfikacja RHA MA650i w sklep.RMS.pl >>

RHA MA650i

O marce RHA:
RHA jest wyspecjalizowaną brytyjską firmą produkującą sprzęt audio. Misją firmy jest dążenie do prawdziwej reprodukcji dźwięku i tworzenie wysokiej jakości urządzeń.

Dzięki tym wartościom w centrum badawczym inżynierowie każdego dnia starają się dostarczać najbardziej dokładne, wygodne słuchawki. Każdy produkt RHA łączy w sobie wysokiej jakości materiały, precyzję i pełne zaangażowanie w projektowanie.

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - SłuchawkiDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony