Denon DRA800h
 

Denon planuje wejście na rynek opanowany przez urządzenia Onkyo i Pioneera charakteryzujące się wybitnym stosunkiem jakości do ceny. Co mają zamiar zaoferować inżynierowie Denona?

Zacznijmy od tego, że zgodnie z narzuconym przez Onkyo standardem dzisiejsze amplitunery stereo posiadają wejścia i wyjścia HDMI zgodne z 4K i ARC. Podobnie jest w urządzeniu Denona.

Denon DRA800H

Niemniej standardem jest obsługa wszystkich funkcji sieciowych - tutaj Denon podobnie jak Onkyo stawia na pakiet globalnych usług streamingowych: Spotify, Tidal, Deezer Amazon Music. Do tego naturalnie obsługa radia internetowego. Ciekawostką jest, że Denon w dalszym ciągu promuje także starsze standardy tunerów radiowych - FM, a także wciąż mało popularnych w Polsce DAB i DAB+.

Denon DRA800H

Za łączność bezprzewodową będzie odpowiadał AirPlay2, Bluetooth a także HEOS wraz ze znaną aplikacją smartfonową. Na froncie urządzenie posiada wejście USB dla pendrive'ów oraz regulację tonów i kanałów. W końcu producent dołożył także wyjście słuchawkowe.

 

Elektronika do stereo w sklep.RMS.pl

To co zawodzi na tle Onkyo to design, który wskazuje na duże oszczędności producenta - nowy amplituner stereo oparto na wyglądzie amplitunerów kina domowego, podczas, gdy Onkyo (jak i Pioneer) zaprojektowało wygląd swoich amplitunerów od zera. A to sprawia, że wyglądają zdecydowanie lżej i bardziej funkcjonalnie.

Przewidywana moc amplitunera to 2x145 watt ale producent podaje ją przy 6 omach, co niestety jest coraz częstszą praktyką przy tanich urządzeniach zarówno stereo jak i kina domowego.

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Amplitunery stereo

 Denon DRA800hKomentarze  

0 #1 M 2019-06-07 08:36
""Ciekawostką jest, że Denon w dalszym ciągu promuje także starsze standardy tunerów radiowych - FM, a także wciąż mało popularnych w Polsce DAB i DAB+ ""
I bardzo dobrze ze promuje wiele osob nie kupi tego sprzetu jak bedzie tylko samo radio internetowe a tak jest alternatywa i Klient ma wybor. A DAB + niedlugo bedzie standardem.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony