marantz nr1200
 

Marantz, podobnie jak bliźniacza marka Denon zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży nowego amplitunera stereofonicznego w nowoczesnym wydaniu, z funkcjami sieciowymi.

 

NR1200 nawiązuje wyglądem, funkcjonalnością, wyposażeniem i zapewne brzmieniem do NR15xx oraz NR16xx. Klienci posiadający amplitunery kina domowego z powodzeniem mogą małego Marantza pomylić ze swoim dotychczasowym urządzeniem.

marantz nr1200

Największą różnicą w stosunku do amplitunera kina domowego są pokrętła zlokalizowane na środku obudowy, poniżej wyświetlacza. W NR1200 odpowiadają za regulację basu, trebli oraz balansu między kanałami.

Niewielka wysokość Marantza sprawia, że producent został zmuszony do zainstalowania skromnego transformatora zasilającego. W efekcie czego amplituner dysponuje mocą 75 watt na kanał – zdecydowanie mniejszą niż zazwyczaj konkurencja w podobnej cenie.

Elektronika do stereo w sklep.RMS.pl

Za to sekcja cyfrowa spełni oczekiwania miłośników dwukanałowego kina domowego. Wejścia HDMI będą kompatybilne z HDCP 2.3 oraz rozszerzoną paletą kolorów HDR. Amplituner wyposażono także w komplet standardowych wejść cyfrowych – optycznych i koaksjalnych.

Podobnie jak w przypadku Denona, także Marantz zdecydował się na wyposażenie NR1200 w tuner radiowy DAB+, pomimo że oferuje komplet usług sieciowych (Spotify, Tidal itd), w tym radio internetowe. Usługi sieciowe będą realizowane przez WLAN (bezprzewodowo) lub LAN (przewodowo). Dodatkowa opcją jest łączność Bluetooth.

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Amplitunery stereo

marantz nr1200

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony