Jamo Concert II zestaw kolumn lifestyle
 

Nowa seria kolumn głośnikowych Jamo to zestawienie modeli podłogowych, podstawkowych, centralnych oraz surround, które doskonale wpiszą się w modne, designerskie wnętrza. Nowa, a właściwie odświeżona, bo Concert 9 II to projekt, który powstał na solidnej bazie znanej już pierwszej wersji serii Studio 8.

W skład serii wliczamy dwa modele podłogowe: C97 II oraz C 95 II, dwa modele podstawkowe: C 93 II oraz C91 II, kolumnę centralną C 9 CEN II oraz dedykowane, dipolowe głośniki surround C9 SUR II.

Jamo Concert II zestaw kolumn lifestyle

Wszystkie kolumny nowej serii Jamo Concert 9 II wyposażone są w jedwabne kopułki wysokotonowe oraz hybrydowe stożki HCCC (Hybrid Composition Conical Cone) w ramach przetworników średnioniskotonowych. Są one zbudowane z kanapkowej konstrukcji SCS (stiff-compliant-stiff), która ma skutkować uzyskaniem brzmienia czystego i pozbawionego rezonansów.

Kolumny stereo w sklep.RMS.pl

Jamo w konstrukcji serii Concert 9 II wykorzystuje również technologię Long Displacement Surround (LDS) mającej niebagatelny wpływ na poprawę odpowiedzi impulsowej oraz Anti-Diffraction Waveguard (ADW), która ma za zadanie poprawić przestrzenność dźwięku poza optymalnym obszarem odsłuchu.

Modele podłogowe (C97 II oraz C 95 II) wyposażone są w specjalne stopki stabilizujące, zapewniające odpowiednią ochronę przed niechcianymi wibracjami i stabilne ustawienie kolumn na podłożu.

Tweedowe maskownice zgodnie z nowym trendem montowane są na frontach kolumn magnetycznie. Pękate obudowy z płyt MDF wykończone są w dwóch różnych wersjach kolorystycznych: czarnej oraz białej.

Ceny i specyfikacje kolumn Jamo Concert 9 II w sklep.RMS.pl >>

Jamo Concert II zestaw kolumn lifestyle

O marce Jamo:

Firma Jamo została założona w 1968 roku przez Prebena Jacobsena i jego szwagra Juliusa Mortensena. Od tego momentu dzięki ich inicjatywie i ogromnemu zaangażowaniu firma szybko się rozwijała. Prebem Jacobsen - ekspert w sprawach technicznych - objął kontrolę nad udoskonalaniem i produkcją zestawów głośnikowych Jamo, natomiast energiczny przedsiębiorca Julius Mortensen w niedługim czasie wypromował produkty Jamo na świecie. Od 1994 roku firma jest największym producentem zestawów głośnikowych w Europie, na świecie zajmuje czwartą pozycję. W chwili obecnej firma działa pod skrzydłami korporacji Klipsch Group, Inc. z USA.

Jamo Concert II kolumny podstawkoweDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony