Cambridge Audio AXA35
 

Moda na stereo wraca – po Denonie i Marantzu, które wracają z amplitunerami stereo pora na Cambridge Audio, które właśnie ogłosiło debiut nowej serii – AX. W jej skład wchodzą odtwarzacze CD, amplituner sieciowy oraz proste wzmacniacze zintegrowane w klasycznej 43 centymetrowej szerokości.

AXA25 cambridge

Podstawowe urządzenia z serii to dwa wzmacniacze analogowe – jeden o mocy 25W RMS, drugi o mocy 35W RMS, co jest w tej cenie dobrym standardem i w zupełności wystarcza do sprawnego napędzania kolumn w podobnej jak wzmacniacze cenie czyli między 1500 a 2500zł.

Cambridge AXA25

Cambridge, jak na prawdziwego i uczciwego producenta hi-fi podaje moc przy 8 omach, co oznacza, że moc jest podwajana przy 4 omach – a więc odpowiednio przy 4 omach wzmacniacze wygenerują: 50W i 70W RMS.

Elektronika do stereo w sklep.RMS.pl

Aby tak się stało oba urządzenia wyposażono w duże zasilacze odpowiednio o mocy 180W i 260W, co jest niespotykane w tak tanich wzmacniaczach stereo. Niektórzy japońscy producenci amplitunerów używają podobnej ilości prądu aby zasilić aż 5 albo 7 kanałów w urządzeniach do kina domowego, a w dodatku piszą, że ich urządzenia oferują większą moc na kanał.

cambridge audio axa35

Tańszy AXA25 posiada cztery wejścia analogowe 2xRCA oraz frontowe 3,5mm AUX dla smartfonów, a także złącze USB 5V do ładowania telefonów i tabletów. Dodatkowo AXA35 oferuje wejście gramofonowe. Oba wzmacniacze oferują korekcje niskich i wysokich tonów.

Cambridge AXA35

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Amplitunery stereo

Cambridge AXA35

cambridge axa25Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony