Marantz Melody M-CR412 złoty przód
 

Zestaw stereo all-in-one? Odpowiedzią Marantza jest Melody M-CR412, będące nowym urządzeniem w ofercie japońskiego producenta, oferującym w ramach microsystemu odtwarzacz CD, Bluetooth, Wi-Fi, wejścia cyfrowe, radio internetowe, DAB i FM oraz USB. Czego chcieć więcej? Jest haczyk.

Z mocą 60W na kanał producent obiecuje napędzić tym niewielkim urządzeniem kolumny, które wypełnią swoim brzmieniem całe pomieszczenie – w grę wchodzą również modele o impedancji 4 Ohm.

Marantz Melody M-CR412 czarny

Niestety, Marantz Melody nie posiada wbudowanej natywnej obsługi serwisów strumieniujących, czyli Spotify, Tidala oraz Deezera, nie ucieszą się również Ci, którzy urządzenia wybudzają do działania rozpoczynając od słowa „Alexa” (brak asystenta głosowego od Amazona).

Elektronika do stereo i kina domowego w sklep.RMS.pl

Kompromisem jest również łączność: Melody M-CR412 wyposażony został w dwa wejścia cyfrowe, odpowiednie do podłączenia telewizora, Blu-raya czy odtwarzacza DVD, nie mamy jednak możliwości korzystania z Apple AirPlay czy Google Chromecast. Szkoda.

Marantz Melody M-CR412 czarny tył

Przydatnym rozwiązaniem zastosowanym w konstrukcji Melody M-CR142 jest jego automatyczne wybudzanie po otrzymaniu sygnału z telewizora (oznacza to, że wystarczy ręcznie włączyć tylko jedno urządzenie), a także możliwość współpracy systemu kontroli głośności z pilotem od TV.

Premiera nowego Marantza na półkach sklepów audio ma odbyć się jeszcze w czerwcu, a zobaczymy na nich urządzenia w dwóch klasycznych dla producenta kolorach: czerni oraz złocie.

Cena i specyfikacja Marantz Melody M-CR412 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - system all-in-one

Marantz Melody czarny przódDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony