Beyerdynamic Lagoon ANC
 

Beyerdynamic wprowadza słuchawki, jakich w ofercie niemieckiego producenta jeszcze nie było. Misz masz technologii z obietnicą wyśmienitego brzmienia (która w przypadku Beyerdynamica nie wydaje się być przesadzona), dają obraz naprawdę mocnego gracza. Przedstawiamy Lagoon ANC.

Lagoon-y mają być słuchawkami wszechstronnymi, stąd też ilość różnorakich technologii i „bajerów”, które producent postanowił zaimplementować w nowym modelu. To, czym Beyerdynamic chwali się już w nazwie, to aktywna redukcja szumów. ANC w wydaniu niemieckiego producenta wykorzystuje technologię hybrydową dającą możliwość dostosowywania poziomu wyciszenia, według opisów – bez poświęceń względem dźwięku.

Beyerdynamic Lagoon ANC w podróży

Co więcej, brzmienie Lagoon ANC można modyfikować wykorzystując dedykowaną aplikację Mosayc dostępną na urządzenia z systemem Android i iOS. Lagoon ANC wykorzystują najpopularniejsze i najbardziej efektywne kodeki Bluetooth: aptX, aptX Low Latency oraz AAC. Kontrola odtwarzania odbywa się za pomocą panelu dotykowego na nausznicach lub komend głosowych analizowanych przez system Qualcomm cVc. Słuchawki pozwalają również na komunikację z asystentami głosowymi takimi jak Apple Siri czy Google Assistant.

Co z bajerami? Wystarczy spojrzeć na wewnętrzna stronę muszli nausznic. Są tam zamontowane kolorowe diody, które sygnalizują aktualny stan słuchawek. Niski poziom baterii? Zostaniesz powiadomiony za pomocą pulsującego, czerwonego światła. Aktywne parowanie Bluetooth? Lewa i prawa słuchawka na zmianę pulsują niebieskim światłem. Niezłe!

Beyerdynamic Lagoon ANC wnętrze nausznic

Słuchawki mogą łaczyć się z urządzeniem nadawczym za pomocą Bluetooth 4.2 lub przy pomocy kabla. Aby przyspieszyć proces parowania, można skorzystać z funkcjonalności NFC. Po włączeniu muzyki, Lagoon będą cieszyć swoją grą do 45 godzin bez włączonego ANC lub do 25 godzin z aktywną redukcją szumów. Nie ma co owijać w bawełnę – czas pracy jest naprawdę imponujący, szczególnie biorąc pod uwagę ilość dodatkowych bajerów.

Słuchawki w sklep.RMS.pl

Przechodząc do kwestii technicznych, Beyerdynamic Lagoon wyposażone są w 40mm przetworniki dynamiczne o paśmie przenoszenia od 10 do 30.000Hz. Ich skuteczność mierzona jest na 91dB, natomiast poziom zniekształceń harmonicznych jest mniejszy niż 0.02%. Skoro już o skuteczności mowa, warto dodać, że poziom głośności słuchawek regulowany jest w 32 krokach z systemem A2DP.

Beyerdynamic Lagoon ANC w podróży

Komfort użytkowania słuchawek ma być zapewniony przez użycie lekkich materiałów (masa Lagoon to 283g) i wykorzystanie miękkich poduszek nausznych oraz dodatkowych poduszek umieszczonych na pałąku.

W zestawie z Lagoon ANC otrzymujemy kabel mini jack do klasycznego podłączenia przewodowego, kabel do ładowania oraz twarde etui do przechowywania. Słuchawki nabyć można w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej nazwanej przez producent Traveller oraz brązowej, która otrzymała nazwę Explorer.

Cena i specyfikacja Beyerdynamic Lagoon ANC w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki

Beyerdynamic Lagoon ANCDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony