Denon DRA-800H lifestyle
 

Czyżby kolejne pudełko all-in-one w ofercie Denona? Dobrze widzicie, szeregi japońskiego producenta zasila amplituner stereo z HDMI obsługującym sygnał 4K UltraHD i funkcjami sieciowymi, dzięki czemu sprawdzi się również w podstawowym kinie domowym.

DRA-800H to również nowy członek rodziny HEOS, czyli systemu bezprzewodowego multiroom, który umożliwia dostęp do usług strumieniowych takich jak Spotify, Tidal, Deezer, Amazon Music czy radio internetowe TuneIn. Dzięki obecności wspomnianych już wejść i wyjść HDMI z ARC, dzięki czemu urządzenie można bez problemu podłączyć do telewizora i szerokiej gamy źródeł sygnału audio-video.

 

Denon DRA-800H lifestyle

 

Oprócz złącz HDMI tylny panel prezentuje również wejście phono, złącza RCA, aoptyczne, koaksjalne oraz USB. Bezprzewodowo z DRA-800H połączymy się za pomocą Bluetooth lub AirPlay 2. Część użytkowników ucieszy również informacja o obecności odbiorników radia FM i DAB+. Kontrola głosowa DRA-800H ogranicza się do wydawania prostych komend kontroli odtwarzania, jak zmiana głośności, utworu czy wykorzystywanego wejścia i realizowana jest za pośrednictwem asystentów Amazon Alexa, Google Assistant oraz Apple Siri.

Co ciekawe, DRA-800H wykorzystuje niektóre z technologii znanych z topologii wzmacniaczy Denona, w tym nowozaprojektowana sekcja przedwzmacniacza czy transformatory z miedzi beztlenowej.

Amplituner ma być dostępny w sprzedaży od przyszłego miesiąca.

Cena i specyfikacja Denon DRA-800H w sklep.RMS.pl >> 

 

Denon DRA-800H

 

O marce Denon:
Denon to japońska firma z ponad 100 letnią historią. Od 1910 r wytycza w Japonii kierunki rozwoju branży audio, a ostatnio audio wideo.

Denon, zawsze kładł nacisk na doskonałą jakość dźwięku swoich urządzeń, obecnie uważany jest za jednego z producentów sprzętu do kina domowego. Jego amplitunery i odtwarzacze nie raz zdobywały nagrody i wyróżnienia w prasie branżowej. Denon nie zapomina też o swoich korzeniach - czyli o sprzęcie stereo. Dwukanałowe urządzenia Denona od lat próbują konkurować z najlepszymi angielskimi i amerykańskimi firmami specjalizującymi się w produkcji sprzętu audiofilskiego. W 2017 roku holding do którego należy marka Denon został przejęty przez firmę Sound United.

Po więcej urządzeń z tej kategorii kliknij tutaj - amplitunery stereo

 

Denon DRA-800H lifestyleDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony