Naim Supernait 3 ogląd
 

Naim rozszerza ofertę o nowe wzmacniacze zintegrowane. Chociaż produkty producenta stały się jednym z synonimów transmisji strumieniowej, nowe wzmaki wyposażone są w wejścia gramofonowe. To kolejne zawołanie branży Niech żyje winyl! i odpowiedź na szybko rozprzestrzeniającą się modę.

Nowe wzmacniacze to Nait XS 3 oraz Supernait 3, na którym to dzisiaj skupimy swoją uwagę. Różnice między dwoma urządzeniami są (przynajmniej na pozór) niewielkie, bo obejmują jedynie główne obwody i szczegóły przetwarzania.

Naim Supernait 3 front

W ogólnej konstrukcji Nait zmienić się mogło wiele, bowiem od premiery ostatniej wersji urządzeń minęło aż sześć lat. Jedną z tych zmian jest właśnie przedwzmacniacz gramofonowy, ale również dobre wsparcie dla połączenia ze streamerami, odtwarzaczami CD czy każdym innym źródłem dźwięku. Wewnątrz Supernait 3 zawiera się również wzmacniacz słuchawkowy w klasie A – odpowiednie wyjście znajdziemy na przednim panelu urządzenia.

Wszystkie wejścia są od siebie odseparowane, aby zminimalizować ryzyko powstawania szumów i zakłóceń. Wewnętrzne złącza wykonane są z wykorzystaniem przełączników o ultraniskim poziomie szumów – tych samych, które były wykorzystane we flagowym przedwzmacniaczu NAC 552.

 

Elektronika do stereo w sklep.RMS.pl

 

W kwestii specyfikacji technicznej, Supernait 3 oferuje moc 80W na kanał przy obciążeniu 8 Ohm, 6 par wejść 2xRCA (w tym jedno dedykowane do gramofonu). Do wyboru posiadamy też 6 złączy DIN.

Urządzenie wykończone jest minimalistycznie i stylowo. Po lewej stronie znajdują się dwie gałki odpowiedzialne kolejno za zmianę głośności oraz balansu. Z prawej strony widzimy rząd przycisków rozpoczynający się złączem słuchawkowym. Każdy przycisk przypisany jest do odpowiedniego wejścia i podświetla się, gdy z niego korzystamy.

 

Cena i specyfikacja Naim Supernait 3 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - wzmacniacz stereo

Naim Supernait 3 wnętrzeDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony