Denon AVR-X3600H
 

Denon pokazuje kolejny wysoki model amplitunera kina domowego. Tym razem producent chwali się AVR-X3600H, który obsłuży do 9.2 kanałów audio i obraz w formacie 4K UltraHD z Imax Enhanced, Dolby Atmos i DTS:X.

Moc 105W na kanał daje kolumnom wystarczajace pole do popisu, by wykorzystać technologie DTS Virtual:X oraz Dolby Atmos Height Virtualization Technology. Co więcej, jeśli połączymy urządzenie z zewnętrznym wzmacniaczem, pozwoli ono na stworzenie konfiguracji do 11.2 lub 7.2.4 kanałów. Mamy również możliwość wykorzystania AVR-X3600H w systemie bezprzewodowego multiroom bazującym na platformie HEOS.

Denon AVR-X3600H

Na tylnym panelu czeka feeria złącz, między innymi osiem wejść HDMI z eARC i HDCP 2.3, wejście USB, wejście na przedwzmacniacz gramofonowy, wejście optyczne, koaksjalne oraz liniowe 2xRCA.

Denon AVR-X3600H oferuje też nie lada gratkę dla użytkowników konsol Xbox One, czyli tryb ALLM: Auto Low Latency Mode. Ma on minimalizować latencję podczas grania w gry, jednak z jednym haczykiem – tylko, jeśli ALLM obsługuje również podłączony do zestawu telewizor.

Denon AVR-X3600H

AVR-X3600H można sterowac klasycznie za pomocą pilota i apki na smartfony z systemem Android i iOS, a także – co również zaczyna być standardem, szczególnie wśród wyższych modeli amplitunerów – za pomocą asystentów głosowych Google Assistant, Apple Siri i Amazon Alexa.

Kiedy premiera? W sierpniu – zatem czekamy!

Kliknij i sprawdź cenę i specyfikację amplitunera kina domowego Denon AVR-X3600H w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - amplitunery kina domowego

Denon AVR-X3600HDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony