RHA Wireless Flight Adapter
 

Adapter samolotowy do słuchawek to nie jest nowością na rynku akcesoriów audio. Jest nią jednak samolotowy adapter z Bluetooth. Podróż bez kabli? Tak, z nowym gadżetem od RHA.

Adapter do samolotu wyposażony jest nie tylko w najwyższy model modułu Bluetooth, czyli 5.0, ale też kodeki aptX i aptX Low Latency i pozwoli cieszyć się muzyką bez kabli również pasażerowi na miejscu obok – pozwala bowiem transmitować audio do dwóch par słuchawek jednocześnie.

 

RHA Wireless Flight Adapter

 

Czas pracy baterii do aż 16 godzin, więc wystarczy nawet na najdłuższe rejsy miedzykontynentalne. RHA Wireless Flight Adapter ma poprawnie współpracować z systemem rozrywki pokładowej, więc bez problemu obejrzymy oferowany przez przewoźnika film, serial czy zagramy w grę.

Producent zadbał również o funkcjonalność i bezpieczeństwo przewożenia. Oba wtyki można niezależnie zagiąć i schować do środka obudowy. Dzięki temu są odporne na złamanie czy wygięcie, a o to nie trudno pod ciężarem bagażu lotniczego.

 

Słuchawki i akcesoria do słuchawek w sklep.RMS.pl

 

Na koniec najlepsze – gadżet od RHA sprawdzi się nie tylko w samolocie, ale również przy innych urządzeniach, które wymagają zewnętrznego nadajnika Bluetooth! Podłączymy go zatem do konsoli przenośnej, odtwarzacza MP3 czy innego akcesorium.

 

RHA Wireless Flight Adapter

 

RHA Wireless Flight Adapter wydaje się być świetna opcją dla podróżujących. Zarówno niewielkie rozmiary, przemyślana konstrukcja jak i funkcjonalność przemawiają za tym urządzeniem na TAK. Zostało jedynie przetestować je w praktyce!

 

Cena i specyfikacja nadajnika RHA Wireless Flight Adapter w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - akcesoria do słuchawek

 

RHA Wireless Flight AdapterDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony