Aplikacja Netflixa na smartfonie
 

Netflix testował tę opcję w kilku krajach, jednak na ostateczne wdrożenie zdecydował się tylko w jednym z nich. Kto obejrzy filmy i seriale w najpopularniejszej platformie streamingowej taniej korzystając ze smartfonów?

Co ciekawe, nową erę planów taryfowych Netflixa rozpocznie kraj, który już ma jedne z najniższych stawek za tę usługę na świecie, czyli Indie. Za abonament uprawniający do oglądania treści tylko na urządzeniach mobilnych mieszkańcy Indii zapłacą w przeliczeniu niecałe 14zł, to prawie połowa tamtejszej aktualnie najniższej stawki.

 

Elektronika do stereo i kina domowego w sklep.RMS.pl

 

Kiedy podobny plan w Polsce? Nie wiadomo, póki co ceny abonamentu tylko rosną i tyczy się to nie tylko naszego kraju, ale i wielu innych, w tym Wielkiej Brytanii. Co więcej, Polacy stracili też możliwość subskrypcji bezpłatnego miesiąca próbnego, co może mieć swoją przyczynę w nadużywaniu tego gestu ze strony twórców aplikacji przez osoby nielegalnie sprzedające tego typu konta na serwisach takich jak Allegro czy eBay.

Aktualne ceny abonamentów Netflixa to 34zł za plan podstawowy z jednym dostępnym ekranem i bez jakości HD, 43zł miesięcznie za plan standardowy wprowadzający obsługę HD i możliwość wyświetlania dwóch ekranów jednocześnie oraz plan premium w cenie 52zł z jakością 4K i 4 dostępnymi ekranami, a także Dolby Atmos i HDR. Niestety Netflix nie przewiduje zniżek studenckich, popularnych w muzycznych serwisach streamingowych.

Netflix Narcos rozmawiajacy przez telefon

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony