RHA T20 Wireless

Słuchawki T20 są w ofercie nie od dziś – jednak nie w wersji Wireless. RHA nie pierwszy raz wydaje przewodowe wersje swoich słuchawek w nowej odsłonie wzbogaconej o moduł Bluetooth. Tak stało się i tym razem.

T20 w wersji Wireless to konstrukcja z usztywnianym pałąkiem spoczywającym na ramionach. Na długości kabla prowadzącego do prawej słuchawki umieszczony został pilot umożliwiający przeprowadzanie połączeń telefonicznych, na powierzchni którego widoczne są trzy przyciski do obsługi odtwarzania.

Choć może to być mylące, T20 Wireless, to nie tylko wireless. W opakowaniu znajdziemy też klasyczny, mocowany na złącze MMCX przewód zakończony wtykiem 3,5mm. Świetna opcja dla tych, którzy lubią mieć wybór lub w momencie wyczerpania baterii słuchawek. Dwa w cenie jednego? Dobry deal!

 

RHA T20 Wireless słuchawki z gumkami i piankami dokanałowymi

 

RHA chwali się wykorzystaniem w modelu T20 Wireless przetworników DualCoil, które mają być ulepszeniem standardowych głośników dynamicznych dzięki zastosowaniu dodatkowej cewki i dedykowanej membrany. Producent podkreśla znaczenie tego zabiegu dla równomiernej reprodukcji każdej części pasma i zachowania optymalnego poziomu mocy i głębi brzmienia T20.

Jeśli komuś sygnatura T20 nie odpowiada – nic straconego. RHA oferuje zamienne filtry: filtr basu dedykowany szczególnie fanom hiphopu czy EDM, filtr wysokich tonów nadający detaliczności, polecany do nagrań muzyki klasycznej i akustycznej oraz filtr Reference – dla (jak to określa producent) zachowania prawdziwego charakteru nagrania, zgodnie z zamiarem realizatorów.

 

Słuchawki i akcesoria słuchawkowe w sklep.RMS.pl

 

Według specyfikacji technicznej, T20 Wireless ma przetwarzać dźwięk w paśmie od 16 do 40.000Hz. Impedancja słuchawek mierzona jest na 16 Ohm, natomiast ich skuteczność: 90dB. Zaimplementowana wersja modułu Bluetooth to 4.1 z wykorzystaniem kodeka aptX. Bateria wystarczy na 12 godzin odsłuchu.

Bogaty zestaw T20 Wireless zawiera wspomniane już przewody: klasyczny i z modułem Bluetooth, miękkie, zapinane na zamek etui do przechowywania wykonane z neoprenu, płytkę z szerokim wyborem gumek i pianek dokanałowych, filtry i dwa rodzaje klipsów – klips do ubrań oraz klips oznaczony przez producenta jako sportowy.

 

Cena i specyfikacja słuchawek RHA T20 Wireless w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki

 

RHA T20 Wireless zestaw