Epson EF-100 czarny
 

Epson chwali się najmniejszym na świecie projektorem laserowym wykorzystującym technikę 3LCD. Urządzenie nie dosyć ze niewielkie, to jeszcze stylowo zaprojektowane, a co najważniejsze – funkcjonalne. Poznajcie EF-100!

Niewielki, a wiele może: EF-100 wyświetli obraz o przekątnej nawet do 150 cali! Dzięki niewielkim wymiarom, możemy dowolnie ustawić projektor i podziwiać projekcje nawet na podłodze czy na suficie.

Dzięki wykorzystaniu laserowego źródła światła, projektor nie potrzebuje specjalnych, zaciemnionych warunków pracy – obraz pozostanie jasny, żywy i czytelny nawet w pełnym świetle. Co więcej, EF-100 wyposażony jest w automatyczną korekcję zniekształceń geometrii obrazu.

 

Epson EF-100 biały przód

 

Laserowe źródło światła to także gwarancja długowieczności: żywotność lasera określana jest na 20.000 godzin pracy, oznacza to, że możemy eksploatować projektor codziennie aż przez dziesięć lat!

Za rozbudowaną funkcjonalnością projektora Epson EF-100 stoi przede wszystkim możliwość podłączenia za pomocą portu HDMI telefonu, tabletu, odtwarzacza czy konsoli lub komputera. Urządzenie bez problemu poradzi sobie również ze źródłami strumieniowymi jak Apple TV, Google Chromecast czy Amazon Fire TV.

 

Elektronika do kina domowego w sklep.RMS.pl

 

Jakby tego było mało, za pomocą Bluetooth projektor może połączyć się z soundbarem czy głośnikiem bezprzewodowym lub kolumnami aktywnymi, by odtwarzać dźwięk bez prowadzenia kabli. Mniej wymagający mogą skorzystać z wbudowanych głośników, projektor wyposażony jest również w gniazdo słuchawkowe.

 

Epson EF-100 czarny pion

 

To, czego nie można odmówić EF-100, to styl. Projektor nabyć można w dwóch wariantach kolorystycznych: bieli ze srebrnymi akcentami (EF-100W) oraz czerni z elementami w kolorze miedzi (EF-100B).

Sprawdź cenę i specyfikację projektora Epson EF-100 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - projektor

 

Epson EF-100 czarny tyłDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony