EISA 2019 - 2020 nagrody
 

Kolejny rok – kolejne nagrody EISA! Expert Imaging and Sound Assotiation po raz kolejny przyznało wyróżnienia w kategoriach hi-fi, kino domowe, fotografia, urządzenia przenośne (w tym smartfony i słuchawki) oraz elektronika samochodowa. Dziś pochylamy się nad stereo hi-fi i omawiamy wielkich wygranych.

Podkategorii w obrębie samego działu stereo hi-fi jest tak dużo, że nie sposób jest właściwie opisać wszystkich zwycięzców! Dlatego zdecydowaliśmy się jedynie na skrót najciekawszych według nas wyróżnień - tych, na które warto zwrócić największą uwagę i tych, które sami polecamy.

Kolumny podstawkowe

Monitor Audio Gold 100

 

Nagroda EISA dla kolumn podstawkowych Monitor Audio Gold 100

 

Duży dźwięk z małych głośników? Taką dewizę przyjął Monitor Audio i takie rozwiązanie przyniosło mu tegoroczne wyróżnienie w dziedzinie kolumn podstawkowych. Model Gold 100 wykorzystuje najnowszą wersję przetworników C-CAM z kanapkowej konstrukcji ceramiki i glinu magnezu, co zapewnia lekkość i sztywność, a przy tym pełną gotowość do szybkiej pracy owocującej detalicznością i mocą brzmienia. Bas? Głęboki i mocny. To wszystko udekorowane szerokim wyborem wykończeń okleiny - nagroda zdecydowanie zasłużona!

Kliknij i sprawdź wszystkie kolumny z serii Monitor Audio Gold!

 

Kolumny podłogowe hi-end

KEF R11

Nagroda EISA najlepsze kolumny podłogowe hi-end KEF R11

KEF tworzy kolumny od niemal 60 lat - mając takie doświadczenie nic dziwnego, że idzie im to naprawdę dobrze! Seria R to połączenie stylu, jakości i brzmienia, które w kolumnach R11 blendują się w idealnych proporcjach. Kolumny wykorzystują charakterystyczne dla KEFa przetworniki koasksjalne Uni-Q zapewniające szeroką scenę i dobre obrazowanie, a to wszystko zamknięte w eleganckich obudowach które nie mogą się nie podobać. Brzmienie określane jest jako bogate, przestrzenne, wypełniające pokój do ostatniego centymetra sześciennego, a przy tym pełne detaliczności i muzykalności. 

Kliknij i sprawdź kolumny KEF R!

 

Bezprzewodowe kolumny stereo

KEF LSX

EISA Nagroda najlepsze kolumny aktywne

KEF wygrywa tę kategorię nie pierwszy raz - znamy przecież sukces modelu LS50 Wireless. LSX to bardziej kompaktowe, a przy tym bardziej przystępne cenowo rozwiązanie, wciaż oferujące wyjątkowość przetworników, technologie bezprzewodowego strumieniowania muzyki ze znanym, sprawdzonym designem i ciekawym wyborem kolorów - dla wielu wcale nieoczywistym. Na pokładzie znajdziemy AirPlay 2, Bluetooth, zgodność ze Spotify i Tidal i możliwość kontroli odtwarzania za pomocą aplikacji na telefony komórkowe.

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - kolumny aktywne 

 

Najlepszy gramofon

Pro-Ject X1

EISA nagroda za najlepszy gramofon Pro-Ject X1

 

Pro-Ject stał się synonimem dobrej jakości gramofonów w niskich cenach i zostało to docenione przez tegoroczne jury EISA. Tym razem wybór padł na model X1, jedną z najnowszych pozycji w katalogu austriackiego producenta, która jest odrodzeniem, a właściwie rozwinięciem klasycznego modelu 1. A zmienione zostało wiele: od plinty z MDF przez talerz ze wzmocionym silnikiem i kontrolą prędkości, karobonowo-aluminiowe ramię aż po osiem warstw ręcznie polerowanego lakieru. Robi wrażenie? Zatem nagroda w pełni zasłużona! 

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - gramofony 

Komentarze  

0 #1 Jurek 2019-08-28 14:13
A gdzie reszta nagród???
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony