Spotify Premium
 

Jeśli jeszcze nie korzystasz ze Spotify to trudno będzie o lepszą okazję, aby zapoznać się z pełnymi możliwościami tej aplikacji. Zielony gigant streamingu audio od kilku dni oferuje w ramach promocji 3 miesiące bezpłatnej subskrybcji w wersji premium, a więc maksymalnej - z obsługą na kilku urządzeniach i zdalnym zarządzaniem urządzeniami audio w systemie multiroom, czyli Spotify Connect. 

Aby przekonać się czy chcemy korzystać ze Spotify, wystarczy wejście USB DAC we wzmacniaczu i laptop. Podłączamy oba urządzenia, instalujemy sterowniki dla wejścia USB we wzmacniaczu (jeśli producent je dostarcza), a następnie instalujemy Spotify. Zakładamy nowe konto wybieramy wersję trial Premium i już - biblioteka kilkudziesięciu milionów utworów jest w naszym zasięgu! A dzięki opcji Connect możemy sterować muzyką z laptopa za pomocą naszego telefonu - bez jakichkolwiek peryferiów! 

 

Słuchawki i akcesoria słuchawkowe w sklep.RMS.pl

 

Jeszcze prostszą opcja jest instalacja aplikacji Spotify na telefonie z systemem operacyjnym Android lub iOS. Przy czym warto pamiętać, aby w opcjach konta wybrać maksymalną jakość streamingu, co pozwoli cieszyć się całkiem niezłą, szczególnie na słuchawkach jakością dźwięku. Tymczasem czekamy na odpowiedź Tidala, Amazona i Apple, rzecz jasna. 

 Spotify Premium

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony