Sennheiser Fiskers Ambeo
 

 

To nie prima aprilis – niemiecki Sennheiser ogłosił już nie plany wejścia w car audio, ale gotowy system infotainment, który został wdrożony przez pierwszego producenta samochodów.

sennheiser fisker

Początek brzmi świetnie, ale dalej będzie już sporo schodów. Owym producentem, który zdecydował się na wdrożenie systemu Sennheisera jest Karma Automotive – producent amerykańskich luksusowych aut elektrycznych produkowanych… w Finlandii.

Fisker Sennheiser

Można podejrzewać, że Sennheiser chodzi o model Revero – jedyny produkowany przez Karmę od 2016 roku. Dodajmy też, że producent od 2012 do 2016 roku nie produkował w ogóle aut, a jednym z głównych inwestorów firmy jest Leonardo DiCaprio.

 

Słuchawki w sklep.RMS.pl

 System Sennheisera nosi nazwę Incar i jest próbą odzyskania pieniędzy i czasu zainwestowanych w Ambeo – system dźwięku przestrzennego, który został użyty między innymi w nowym soundbarze. Nowa wersja Revero – z dopiskiem GT – będzie wyposażona w złożony system mikrofonów, który pozwoli na bieżąco equalizować dźwięk aby uzyskać jak najlepsze rezultaty akustyczne.

 

 

 Fisker Sennheiser

Cena i specyfikacja słuchawek Sennheiser w sklep.RMS.pl >>

 

sennheiser ambeoDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony