KEF Q250C
cena od 2100.00 zł.
PORÓWNAJ PRODUKTY WYBIERZ MĄDRZE >
 

W czasach, gdy producenci kolumn raczej zmniejszają ilość produktów w seriach KEF płynie pod prąd i debiutuje z nową kolumną centralną.

KEF Q250C

To dość zaskakujące, ale nowa centralka KEFa robi wielką karierę w światowych mediach – nie pamiętamy, kiedy ostatnio kolumna centralna za 2000zł skupiła tak uwagę wszystkich mediów branżowych. O co tu chodzi?

KEF Q250C

Poza sezonem ogórkowym, kiedy zwyczajnie nie ma o czym pisać, KEF wykonuje dość niespodziewany ruch – powiększa swoją podstawową serię produktów. Dotychczas mieliśmy do czynienia ze strategią obcinania produktów. Wielu producentów prezentując nowe serie ogłasza, że dostępny będzie tylko jeden głośnik centralny i jedna para monitorów / surroundów.

kolumny

Co bardziej nastawieni na systemy kina domowego producenci myślą o klientach na tyle, aby zaoferować specjalistyczne głośniki surround, zaś nielicznie oferują kolumny centralne w dwóch formatach.

KEF Q250C

Poza tym, centralka KEFa sama w sobie jest ciekawym rozwiązaniem. KEF postawił na swój firmowy koaksjalny głośnik w technologii UNI-Q oraz dwie membrany pasywne. Tym samym KEF zrezygnował z tylnego bas refleksu znanego z większej centralki Q650. A to oznacza wiele korzyści – po pierwsze możliwość dosunięcia głośnika do ściany – czy to w formie ustawienia na RTV-ce czy też w formie powieszenia na ścianie pod telewizorem np. w zabudowie. W końcu, Q250C można bez problemu schować do szafki dbając o to, aby front kolumny wyraźnie z niej wystawał (inna opcja mocno zaburzy rozpraszanie).

KEF Q250C

Czyli jednak, medialna kariera Q250C jest całkiem zasłużona.

KEF Q250C

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Kolumny głośnikoweDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony