McIntosh MA352
 

 

Kolejny produkt od McInthosha? Uwolniony z korporacyjnych pęt, amerykański producent odżywa pod rządami swoich starych i sprawdzonych menadżerów. 

MA352

MA352 to następca modelu MA252. Jest to klasyczny wzmacniacz hybrydowy z przedwzmacniacz z parami lampami 12AX7As oraz 12AT7s. Moc dostarczana przez urządzenie to 200W przy 8 omach i 320W przy 4 omach. 

MA352

 Jest to klasyczne zintegrowane urządzenie bez funkcji sieciowych, a nawet bez wejść cyfrowych. Jedyne USB służy do serwisowania urządzenia. Na szczęście Mak zadbał o pełną integrację z systemami automatyki domowej i o wejście na końcówki mocy. Do tego mamy komplet wejść analogowych - zbalansowanych i niezbalansowsanych. 

MA352

 

 Naturalnie, robotę robi też klasyczny wygląd - dużo chromu, lakieru, zielonych diód LED. A to uwiedzie prawie każdego. Do tego po amerykańsku będzie szczegółowa kontrola tonów - aż 5 pasmowa. 

Elektronika do stereo w sklep.RMS.pl

 Miłym dodatkiem jest wejście phono oraz wyjście słuchawkowe 6.3mm. Mamy tu więc do czynienia z prawdziwie analogowym sprzętem. Sprzedaż rusza we wrześniu, zaś cena zamknie się w kwocie ok 9000 euro. 

 

 MA352

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - wzmacniacz stereo

MA352 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony