Denon PMA-600NE lifestyle
 

Denon rozszerza portfolio urządzeń dedykowanych do systemów dwukanałowych o nowe komponenty. Dziś skupiamy się na wzmacniaczu zintegrowanym PMA-600NE. Co ma, a czego brakuje w nowym modelu od Denona? Zapraszamy na wycieczkę po meandrach specyfikacji nowej „sześćsetki”.

Obwody sekcji wzmacniającej PMA-600NE wykonane zostały z wykorzystaniem AHC (Advanced High Current) techniki push-pull. Pozwoliło to uzyskać moc aż 70W na kanał – oczywiście przy obciążeniu równym 4 Ohm. Przy znacznie częściej wykorzystywanym obciążeniu 8 Ohm, wzmacniacz może zaoferować moc znacznie niższą, bo „jedyne” 45W na kanał.

 

Denon PMA-600NE tył urządzenia - złącza

 

Sekcja cyfrowa reprezentowana jest przez dwa wejścia optyczne oraz jedno koaksjalne. W kwestii łączności bezprzewodowej, w specyfikacji próżno jest szukać Wi-Fi, złącze Ethernet czy AirPlay, za to możemy do woli cieszyć się możliwościami Bluetooth. Wbudowany przetwornik DAC przetwarza standardowe ścieżki o rozdzielczości do 24bit/192kHz.

 

Elektronika do stereo w sklep.RMS.pl

 

Może PMA-600NE nie jest najlepszym wyborem dla tych, którzy poszukują urządzenia zgodnego z najbardziej nowoczesnymi technologiami łączności, za to może być wystarczający dla fanów analogu – a to za sprawą zintegrowanego przedwzmacniacza gramofonowego, gotowego do pracy z gramofonami obsługującymi wkładki MM. Co więcej, obwody analogowe i cyfrowe są od siebie w całości odseparowane, nie pozostawiając miejsca na obawy związane ze zbędnymi zakłóceniami i szumami. Jakby i tego było mało, możemy wprowadzić wzmacniacz w tryb analogowe (Analog Mode), by całkowicie wyłączył moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth i pracę całego obwodu cyfrowego. Inżynierowie Denona obiecują, że ma mieć to zauważalny wpływ na jakość odtwarzania dźwięku ze źródeł analogowych.

 

Denon PMA-600NE srebrny z pilotem

 

Ciekawą funkcjonalnością zaimplementowaną w PMA-600NE jest Stop Mode, czyli specjalny tryb mikroprocesora, który wyłącza go w momencie, w którym jego praca nie jest konieczna do odtwarzania dźwięku. To kolejny element toru, którego wyciszenie wpływa na zmniejszenie poziomu szumów i zakłóceń.

Urządzenie ma występować w dwóch klasycznych wersjach kolorystycznych: czarnej oraz srebrnej i będzie dostępny w sprzedaży we wrześniu.

 

Cena i specyfikacja wzmacniacza Denon PMA-600NE w sklep.RMS.pl

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - wzmacniacz zintegrowany

 

Denon PMA-600NE lifestyle

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony