Sennheiser Momentum 3 Wireless na szyi modela
 

Oprócz opisywanych kilka dni temu PXC 550-II, Sennheiser zaprezentował w ostatnim czasie jeszcze jedną słuchawkową nowość, a przy tym kolejną nową odsłonę znanego już wcześniej modelu. Odgrzewane kotlety? Może i tak, ale za to w jakim stylu! Dziś kilka słów o Momentum 3 Wireless.

Nowa wersja bezprzewodowych Momentum została zaopatrzona w kilka funkcji, których działanie już znamy, w tym Audio On/Off oraz Smart Pause. Co to oznacza? A to, że słuchawki automatycznie zatrzymają odtwarzaną muzykę po zdjęciu ich z głowy czy to, że uruchomią tryb parowania po ich rozłożeniu i samoczynnie wyłączą się podczas dłuższej przerwy w użytkowaniu. Całkiem praktyczne funkcje!

 

Czarne słuchawki Sennehiser Momentum 3 Wireless

 

W Momentum 3 Wireless nie zabrakło funkcji aktywnej redukcji szumów (ANC) współpracującej z technologią Transparent Hearing. Co więcej, tłumienie hałasów możemy stopniować aż w trzech krokach, odcinają się od otoczenia – jak to określił producent - „na własnych zasadach”. Dzięki Transparent Hearing z łatwością usłyszymy wszelkie komunikaty (opcja przydatna szczególnie w publicznych środkach transportu) bez zdejmowania nauszników z głowy.

Momentum 3 Wireless to oprócz wysokiej jakości dźwięków także wysoka jakość materiałów. Pałąk czy poduszki nauszne wykonane zostały z prawdziwej skóry, zapewniając komfort odsłuchu nawet podczas najdłuższych sesji z muzyką. W połączeniu ze stalowymi ramionami pałąka i wytrzymałymi, solidnymi obudowami nausznic, sprawiają prawidłowe wrażenie prawdziwego produktu premium.

 

Słuchawki w sklep.RMS.pl

 

Kontrola nad odtwarzaniem czy połączeniami (oczywiście Momentum 3 Wireless wyposażone są w system mikrofonów) realizowana jest za pośrednictwem fizycznych przycisków umieszczonych na jednej z muszli słuchawek. Za ich pomocą można również wywołać jednego z trzech asystentów głosowych, z którymi współpracuje Sennheiser: Amazon Alexa, Google Assistant lub Apple Siri.

Kontrolować słuchawki możemy również za pośrednictwem aplikacji Sennheiser Smart Control dostępnej na urządzenia z systemem Android lub iOS. Posiada ona między innymi wbudowany equalizer oraz technologię TILE, która pozwoli zlokalizować zaginione słuchawki.

 

Cena i specyfikacja słuchawek Sennheiser Momentum 3 Wireless w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - słuchawki nauszne

 

Słuchawki Sennehiser Momentum 3 Wireless z aplikacją Sennheiser Smart Control App

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony