Apple TV zdjęcie z konferencji
 

Zapowiadany Apple TV Plus to nie tylko kolejna platforma do streamingu filmów i seriali, ale i własne produkcje giganta z Cupertino. Jak się okazuje, produkcje nie byle jakie – przynajmniej w jakości nagrania, bo samych materiałów nie mieliśmy jeszcze szansy ocenić. Wszystkie będą wspierały rozdzielczość 4K Ultra HD, Dolby Vision, a w większości również Dolby Atmos.

Nie jest to specjalnym zaskoczeniem biorąc pod uwagę standardy rynkowe i przygotowanie procesorów urządzeń Apple do obsługi wymienionych technologii obrazu i dźwięku. Warto jednak przypomnieć ten fakt, szczególnie, że ceny abonamentów są zaskakująco niskie, szczególnie biorąc po uwagę politykę cenową producenta.

 

Oprah na prezentacji swojego serialu w Apple TV Plus +

 

W Stanach Zjednoczonych usługi Apple TV+ mają kosztować jedynie 4,99 dolarów miesięcznie. W Polsce kwota ta przeliczna jest na 24,99zł. Dla porównania, najtańszy plan Netflixa to koszt 34zł miesięcznie i – w przeciwieństwie do usługi Apple – nie umożliwia oglądania na kilku ekranach jednocześnie. W kontrze, HBO GO ściąga z karty 19,90zł miesięcznie.

Co ciekawe, krążą plotki o darmowej rocznej subskrypcji dla wszystkich, którzy zdecydują się na zakup nowych urządzeń Apple, w tym telefonów i iPadów.

 

Elektronika do kina domowego w sklep.RMS.pl

 

Usługa streamingowa od Apple startuje już 1 listopada, a do najbardziej oczekiwanych produkcji należą między innymi See Stephena Knighta, Toxic od Ophry, Amazing Stories Stevena Spielberga oraz The Morning Show z Reese Witherspoon, Jennifer Aniston i Stevem Carellem w rolach głównych.

 

The Morning Show od Apple TV zdjęcie promocyjne

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony