Pro-Ject VC-S2 ALU
 

Pro-Ject to oczywiście nie tylko gramofony o świetnym stosunku jakości do ceny, ale tez akcesoria do pielęgnacji i czyszczenia płyt winylowych. W ostatnim czasie austriacki producent zaprezentował nowe produkty z tej kategorii, a jednym z nich jest futurystycznie wyglądający VC-S2 ALU.

Nie oszukujmy się, VC-S2 ALU to urządzenie raczej dla pasjonatów i posiadaczy ogromnej ilości tytułów wybitych na czarnych płytach, niż tych, których kolekcja opiewa na zaledwie kilka ulubionych krążków. Urządzenie wyposażone jest w silnik próżniowy odpowiedzialny za usuwanie brudu z rowków w zaledwie jednym lub dwóch obrotach, z których każdy trwa mniej niż dwie sekundy. Według producenta, to czas nawet trzy razy szybszy niż w porównywalnych produktach.

 

Pro-Ject VC-S2 ALU

 

Konstrukcja VC-S2 ALU jest – jak może sugerować sam symbol produktu – wykonana z aluminium z aluminiowym,gumową podkładką pod płytę i przykręcanym zaciskiem, który chroni naklejkę na płycie od przemoczenia, a w efekcie zniszczenia. Zbiornik na płyn czyszczący ma pojemność aż 2,5 litra. Pro-Ject poleca wykorzystanie własnego koncentratu Wash-It. Jest on o tyle wygodny w użyciu, że pozostawiony w pojemniku w całości wyparuje, dzięki czemu nie musimy martwić się samodzielnym opróżnianiem pojemnika.

Pro-Ject opracował również specjalne, metalowe ramie, które zapewnia dużą stabilność i odpowiedni nacisk szczotki na płytę.

 

Gramofony i akcesoria w sklep.RMS.pl

 

Wymiary urządzenia to 41,5cm szerokości, 32,5cm wysokości i 27.2cm głębokości po całkowitym złożeniu, a waga – słuszne 8 kilogramów. W zestawie z urządzeniem ze wszystkimi niezbędnymi do działania akcesoriami jak szczotka czy ramię, otrzymujemy również 100ml koncentratu Wash-IT oraz butelkę do jego rozrabiania o pojemności 500ml.

 

Cena i specyfikacja myjki Pro-Ject VC-S2 ALU w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - akcesoria czyszczące do winyli

 

Pro-Ject VC-S2 ALU

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony