Primare NP5 Prisma
 

Primare przychodzi z nowością: niewielką gabarytowo, za to z dużą funkcjonalnością, czyli odtwarzaczem sieciowym NP5 Prisma.

Co mieści w sobie niewielkie pudełko od Primare? Bluetooth, AirPlay 2, Chromecast, obsługę Roon czy Spotify Connect. NP5 może być podłączone nie tylko do komponnetów producenta – zgra się ze wszystkimi urządzeniami z wejściem optycznym, zarówno tymi pracującymi w stereo jak i w systemach wielokanałowych.

Primare NP5 umożliwia użytkownikom również kontrolę głośności i wybór źródła realizowany za pomocą złącza RS232, urządzenie może być też obsługiwane za pomocą aplikacji Primare.

 

Primare NP5 Prisma tył

Jak sama nazwa wskazuje, nowość od Primare wykorzystuje moduł Prisma, czyli autorskie rozwiązanie producenta zapewniające łączność multiroom (multistrefową) i pełną kontrolę nad odtwarzaniem plików przewodowo oraz bezprzewodowo.

Złącza z tyłu urządzenia to wspomniany już port sterujący RS232, gniazdo Ethernet (na złącze RJ45), USB, a także wyjście optyczne oraz koaksjalne.

Wymiary nowości od Primare to zaledwie 14,3cm szerokości, 3,6cm wysokosci i 12,5cm głębokości przy wadze tylko pół kilo. Dostępne jest jedno wykończenie kolorystyczne w czerni. Całość wygląda klasycznie i elegancko, dzięki czemu z pewnością dopasuje się do niejednego systemu stereo.

 

Cena i specyfikacja streamera Primare NP5 Prisma w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - odtwarzacz strumieniowy

Primare NP5 Prisma góraDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony