Disney+ logo
 

Disney+ jest hucznie zapowiadany już od dłuższego czasu, teraz wiemy już, że jedynie chwila dzieli mieszkańców Ameryki, Kanady czy Holandii do rozpoczęcia planów subskrypcyjnych, znamy też daty premiery w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech czy Francji. Kiedy Polska?

Pierwsza z premier ma miejsce dzisiaj (w USA, Kanadzie oraz Holandii), za tydzień możliwość skorzystania z serwisu otrzymają Australijczycy oraz Nowozelandczycy.

Europejczycy muszą poczekać chwilę dłużej, bo aż do wiosy 2020. Wówczas, 31 marca, platforma będzie dostępna w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech oraz Francji. Premiery w kolejnych krajach mają być zapowiedziane w ciągu kilku najbliższych dni i wypatrujemy wśród nich również Polski!

 

Disney+ Plus

 

W ramach platformy Disney+ będziemy mieli możliwość obejrzeć produkcje wytwórni Walt Disney Studios,. Marvel, Luxasfilm, Pixar czy National Geographic.

Wiadomość o kolejnych premierach to nie jedyna nowość dotycząca platformy Disney+. Dostawca ogłosił również, że dzięki nawiązaniu porozumienia z Amazonem, aplikacja będzie dostępna na urządzeniach Amazon Fire Stick, możemy się również spodziewać natywnej obsługi na telewizorach Samsung Smart TV oraz LG.

Retro Myszka Miki

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony