JBL HDI

JBL zaprezentował już jakiś czas temu swoją nową serię kolumn HDI, czas więc byśmy i my w końcu o nich napisali. Do portfolio producenta dołączyły podłogówki HDI-3800 i HDI-3600, kolumny podstawkowe HDI-1600, kolumna centralna HDI-4500 i subwoofer HDI 1200P.

Kto był na tegorocznych targach Audio Video Show ten miał szansę zobaczyć i usłyszeć nową serię HDI na żywo, gdzie to zestaw kina domowego od JBL dał swój premierowy pokaz w Polsce.

Skąd pomysł na nazwę? Ta jest nawiązaniem do słynnego systemu HDI stosowanego w profesjonalnych monitorach studyjnych Master Reference.

 

Kolumny do kina domowego w sklep.RMS.pl

 

JBL zadbał o każdy detal w wykończeniu nowej serii, łącznie z ukrycie, wszelkich śrub i mocowań, a także doszlifowaniem zaokrągleń obudowy.

Pora na odrobinę więcej szczegółów. Najwyższy model serii, kolumna podłogowa HDI 3800 wyposażona jest w trzy przetworniki, wszystkie o średnicy 8 cali, składające się na 2-5-drożną konstrukcję. Kolejny w serii – HDI 3600 – to znów konstrukcja 2,5-drożna, ale wykorzystująca odrobinę mniejsze, bo 6,5-calowe przetworniki. Następnie mamy kolumnę podstawkową: dwudrożną, korzystającą z przetwornika 6,5 cala. Jak to w kinie domowym, nie zabrakło centralki HDI 4500 o czterech przetwornikach 5,35-cala oraz aktywnego subwoofera HDI 1200P o mocy 1000W z przetwornikiem o średnicy 12 cal.

Cena i specyfikacja kolumn JBL HDI w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - kolumny do kina domowego