Klipsch S1
 

Kolejna propozycja True Wireless od Klipscha to S1. Te słuchawki powinny spodobać się wszystkim fanom marki, którzy jednak nie pokusili się o flagowy w tej kategorii produktowej model T5.

Tworząc nowe dokanałówki True Wireless, Klipsch postawił na przetwornik zdolny zaoferować słuchaczowi pełen bas, dużą żywotność baterii oraz komfortowe rozmowy. Co to wszystko znaczy? A to, że konstrukcja oparta jest o pojedynczy przetwornik dynamiczny o średnicy 10mm. Na brzmienie wpływają też gumki dokanałowe. Te w zestawie to owalne tipsy w dwóch rozmiarach (M i L), które mają zapewnić odpowiednią izolację, co skutkuje w dobrym, pełnym brzmieniu niskich tonów oraz wygodzie użytkowania.

 

Klipsch S1

 

Bateria słuchawek S1 umożliwia do 5h odsłuchu z dodatkowymi 16 godzinami zapewnianymi przez dołączone do zestawu dedykowane etui ładujące. Co więcej, czas naładowania słuchawek od 0 do 100% wynosi 1.2h, natomiast pełne naładowanie etui estymowane jest na 1.5h.

Komfortowe rozmowy są zapewnione przez podwójny mikrofon wyposażony w redukcję szumów z otoczenia.

Klipsch S1 posiadają wbudowany najnowszy moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0 z kodekiem AAC. Co więcej, producent zadbał o ich wodoodporność potwierdzoną certyfikatem IPX4. Oznacza to, że możemy ich ze spokojem używać w deszczowe dni czy na siłowni, gdyż są odporne na pot.

 

Cena i specyfikacja słuchawek Klipsch S1 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - słuchawki True Wireless

 

Klipsch S1Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony